Ve středu 17. 8. Memoriál Tomáše Kameníka

Ve středu 17. 8. bude v areálu stadionu na teplických Stínadlech úvodním zápasem v 9:00 hodin zahájen 34.ročník Memoriálu Tomáše Kameníka.

Tradiční žákovský turnaj pro hráče věkové kategorie U14 se koná jako každoroční vzpomínka na Tomáše Kameníka, jedinečný brankářský talent, kterého ve 20-ti letech zdolala zákeřná nemoc.

Ceny nejlepším hráčům a týmům Memoriálu Tomáše Kameníka na hlavní hrací ploše AGC ARÉNY každoročně předává otec Tomáše Kameníka, pan Václav Kameník, vždy společně s šéftrenérem a sekretářem mládeže Fotbalového klubu Teplice a samozřejmě také nechybí vybraní hráči ligového A mužstva teplických Sklářů.

Z důvodu pondělního odhlášení mužstva AC Sparta Praha bude turnaj odehrán v novém hracím systému každý s každým s hrací dobou 2 x 15 minut. Kompletní propozice turnaje najdete ZDE.

ČASOVÝ POŘAD A ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE

MEMORIÁL TOMÁŠE KAMENÍKA 2022