V sobotu přijede na Stínadla Opava

Už v sobotu přivítají žlutomodří v dalším soutěžním zápase na domácí půdě Opavu, po zvládnutém postupu v poháru tak budou chtít udělat i posun k záchraně ve FORTUNA:LIZE. "Po poháru převládají pozitiva, jsem strašně rád, že to kluci zvládli a postoupili jsme dál. Teď se budeme soustředit na sobotní zápas a budeme chtít udělat další krok i v sobotu," říká trenér Radim Kučera.

Tomu udělaly radost středeční výkony jeho svěřenců, protože dostali příležitost hráči, kteří v Ostravě v základní sestavě nenastoupili. "Výkony byly perfektní, kluci mi zamotali hlavu a udělali radost. Momentálně máme minimum zraněných, ale jsou tam ohrožení kartami a nevíte, kdy vás potká COVID, takže je super, že máme široký kádr a hráči si říkají o místo," pochvaluje si teplický kouč a vyzdvihl také několik individualit: "Dobrý výkon i psychická vzpruha to byla pro Tomáše Grigare, který nás podržel. Velmi dobře se jevil po zranění Honza Knapík, který byl dobře nachystaný a odehrál výborné utkání. Velmi příjemné překvapení byl Láďa Kodad, který to odjezdil a byl i nebezpečný směrem dopředu."

Opava je na posledním místě tabulky se stejným bodovým ziskem jako má předposlední Příbram, tedy s dvanácti body. V letošní sezóně pouze dvakrát zvítězila, když jedno vítězství je právě s Teplicemi, které prohrály na její půdě na podzim. V tomto utkání měli skláři mnoho velký šancí, ale doplatili na jejich neproměnění.

Utkání Teplice - Opava se hraje v sobotu od 16:00 hod., vysílat ho bude O2 TV. Hlavní rozhodčím utkání je Emanuel Marek, asistenty pak Jiří Kříž a David Hock, čtvrtým rozhodčím je Lukáš Raplík. U videa bude Jana Adámková a Ondřej Cieslar.