V sobotu finišuje Memoriál Františka Hrdličky

V sobotu 21.7. dopoledne jsou na programu finálové zápasy již třetího ročníku Memoriálu Františka Hrdličky - mezinárodního turnaje věkové kategorie U19 hraného ve vzpomínce na dlouholetého ředitele Fotbalového klubu Teplice, který našemu klubu zasvětil takřka celý svůj život.

Rádi bychom tímto pozvali všechny fanoušky teplického fotbalu na závěrečné finálové zápasy. O 5.místo se od 10:30 střetnou na hřišti v Dubí - Pozorce dva slovenské týmy FK Železárny Podbrezová a FC Spartak Trnava. Ve stejný čas, ale na hřišti přezdívaném Mexiko v areálu stadionu na Stínadlech, začíná duel o bronzové medaile, ve kterém domácí Skláři zabojují o pódiové umístění s polským týmem Zaglebie Lubin SA. V 11:00 bude přímo na hlavní hrací ploše AGC Arény na teplických Stínadlech zahájen finálový duel mezi dvěma německými týmy hrajícími nejvyšší německou bundesligu věkové kategorie U19 - týmy 1.FC Magdeburg a SG Dynamo Dresden.