V posledním kole přijíždí na Stínadla Slavia Praha

​Také v posledním utkání sezóny je o co hrát. Na Stínadlech v sobotu od 16 hodin půjde domácím Teplicím o vylepšení pošramoceného renomé a o udržení osmé příčky, Slavia hraje o stříbrnou pozici.

Žlutomodří drží nelichotivou sérii, na vítězství čekají už od dubna, kdy zvítězili v Liberci 2:1. „Ta série je nepříjemná. Sezónu chceme uzavřít na co nejvyšší úrovni, doma chceme vyhrát!“ říká zkušený záložník Jan Rezek. „Víme, že Slavii jde o hodně. O motivaci máme postaráno,“ přidává.

Skláři už sedmí skončit nemůžou, Bohemians, kteří jsou před nimi, totiž drží v rukou trumfy v podobě lepších vzájemných zápasů. Při souhře výsledků se ale svěřenci kouče Daniela Šmejkala můžou propadnout až na desátou příčku.

Slavia potřebuje k jistotě druhého místa remízu, je totiž pravděpodobné, že rozjetý Jablonec si proti Slovácku připíše vítězství. A právě Jablonec před týdnem vyplenil Eden, vyhrál 3:1. „Nemůžeme teď přemýšlet o tom, že bychom nezvládli boj o druhou příčku. My se teď musíme plně koncentrovat na sobotní zápas v Teplicích a musíme ho zvládnout. Nic jiného v hlavách nesmíme mít,“ velí fotbalista Slavie Jan Sýkora. „Máme to ve svých rukou!“ burcuje kouč „sešívaných“ Jindřich Trpišovský.

Zápas Teplice – Slavia se bude hrát souběžně s tradičním zahájením lázeňské sezóny. Návštěva fotbalového zápasu je jejím příjemným zpestřením. „Stejně jako pro nás je motivací Slavia, měla by být motivací i pro fanoušky. Naše fandy budeme v hledišti potřebovat. Věřím, že jim návštěvu splatíme dobrým výsledkem,“ zve na Stínadla Rezek.

Lístky na utkání jsou v prodeji v předprodeji na internetu a ve fanshopu na stadionu, pokladny v den utkání budou otevřeny od 14:00 hod., vstupy na stadion potom od 14:30 hod., doražte tedy s předstihem! Fanoušci, kteří budou mít na sobě symboliku SK Slavia Praha budou vpuštěni pouze do sektorů 38 a 39, které jsou jim určeny.

Vzhledem k lázeňským slavnostem, které během celého víkendu v Teplicích probíhají bude průjezd a okolí stadionu uzavřen již od pátečního odpoledne. Parkování v době těsně před zápasem a během něj pak bude možné také na čtyřproudové silnici vedoucí od Mostu.