07.01.2021 | Redakce

V pátek se hraje generálka se Žižkovem

Zimní příprava je v letošním roce opravdu krátká, proto už v její sedmý den odehrají žlutomodří první přátelský zápas, který bude současně generálkou na start jarní části FORTUNA:LIGY. Generálka se bude hrát v pátek od 18:00 přímo na hlavním stadionu na Stínadlech proti Viktorii Žižkov.

Viktorka zahájila přípravu v průběhu tohoto týdne a přijede s novým trenérským štábem pod vedením Davida Oulehly, jeho asistentem se stal Jan Filip, bývalý mládežnický reprezentant, který působil několik let v Teplicích. Brzy však musel ukončit kariéru kvůli zraněním a v pouhých šestadvaceti letech startuje kariéru trenéra. V kádru Žižkova najdeme také teplické odchovance Daniela Richtera a Lukáše Zoubeleho, na Stínadlech hostoval i David Bezdička.

Utkání se bude hrát za stejných bezpečnostních a epidemiologických opatření jako FORTUNA:LIGA, tedy bez účasti diváků, týmy a přímí aktéři utkání budou otestováni atd. Samotná FORTUNA:LIGA odstartuje příští pátek, kdy na Stínadla přijede Jablonec.O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů