V pátek od 18:00 B-tým s Mostem v AGC aréně

PŘIJĎTE PODPOŘIT 🅱️ TÝM SKLÁŘŮ V POSLEDNÍM SOUTĚŽNÍM UTKÁNÍ AKTUÁLNÍHO ROČNÍKU ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY 2022/2023 !!

JIŽ TENTO PÁTEK 9. ČERVNA OD 18:00 HOSTÍ B-TÝM SKLÁŘŮ V ZÁVĚREČNÉM UTKÁNÍ 30.KOLA SKUPINY B FORTUNA ČESKÉ FOTBALOVÉ LIGY 2022/23 V REGIONÁLNÍM DERBY TÝM FK BANÍK MOST-SOUŠ.

Utkání má výkop netradičně v pátek navečer přímo na přírodním trávníku AGC arény na teplických Stínadlech.

Jako hlavní rozhodčí utkání odřídí čtyřiačtyřicetiletý rozhodčí Ondřej Černý z Prahy.  Zkušený Ondřej Černý ve fotbalové kariéře působil jako asistent na zápasech první ligy a jako hlavní sudí pískal druhou nejvyšší soutěž. Dále také působí jako český elitní sudí, který je na listině UEFA a FIFA pro futsal.

Na čarách mu budou s praporkem asistovat devětadvacetiletý Jiří Polena a sedmadvacetiletý Lukáš Andras

Delegátem utkání je dvaapadesátiletý Milan Košťál z Ústí nad Labem, bývalý zkušený fotbalový a futsalový rozhodčí.

FK BANÍK MOST-SOUŠ má po odehraných 29 kolech na svém kontě 35 bodů s bilancí 9 výher - 8 remíz - 12 porážek se skóre 36:44. S touto bilancí patří svěřencům trenéra Daniela Sochora 10.místo v aktuální tabulce České fotbalové ligy.

Minulý týden v sobotu Most v domácím prostředí na Fotbalovém stadionu Josefa Masopusta porazil SK Benešov 2:0 (1:0) a definitivně si tak zajistil třetiligovou příslušnost i pro příští sezónu. Obě branky domácích vstřelil útočník s číslem 7 Jindřich Novotný.

Most nastoupil proti Benešovu v následující sestavě: 1 Halouska - 12 Kibal (79. 22 Buneš), 5 Novák, 18 Maksič, 21 Pátek - 3 Zinhasovič, 24 Vobecký, 10 Glaser (84. 23 Kováč) - 19 Kubeš (79. 8 Bouguetouta), 7 Novotný, 11 Novický (67. 17 Rjaska).

Poslední vzájemné utkání v rámci aktuální sezóny 2022/2023 sehráli oba týmy v sobotu 12. listopadu 2022 na mosteckém stadionu a tento duel skončil výhrou Baníku po výsledku 3:2 (1:1).

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO FANOUŠKY:

• pro domácí fanoušky bude otevřena komplet JIŽNÍ TRIBUNA od sektoru 15 až po sektor 26, která bude přístupná přes vchod C hned vedle vchodu do PRESS CENTRA,
  • pro hostující fanoušky bude otevřena TRIBUNA H - HOSTÉ od sektoru 37 až po sektor 39.