V pátek nastoupí Teplice na Slovácku

Teplický tým obstará v pátek v podvečer televizní předehrávku 19. kola FORTUNA:LIGY, když se představí na hřišti Slovácka, které prožívá skvělou ligovou sezónu.

Slovácko má na svém kontě o zápas méně, protože minulý týden mu bylo odloženo utkání v Jablonci, ale i přesto je na čtvrtém místě s jednatřiceti body. Naopak žlutomodří jsou na čtrnáctém místě se sedmnácti body. Může za to především nepodařený vstup do jarní části sezóny.

Odrazit se k lepším výkonům budou chtít žlutomodří na Slovácku. "Musíme se na to připravit, zvolit dobrou základní jedenáctku na soupeře, abychom to na Slovácku zvládli. Věříme, že momentální situaci překonáme a získáme jistotu na svou stranu, je to o tom se o to mnohem víc rvát na hřišti," burcuje trenér Radim Kučera.

V minulém utkání s Pardubicemi chyběl v nominaci na utkání brankář Tomáš Grigar. "Víme, že se nám ty předchozí zápasy nepovedly. Nebylo to jen o gólmanovi, ale jeho chyby byly viditelné. Byl z toho sám zdrcený, proto jsme se domluvili, že mu dáme klid, aby se z toho psychicky dostal. Je to zkušený brankář, takže se z toho brzy dostane a věřím, že nám ještě pomůže," přibližuje momentální brankářskou situaci trenér gólmanů Josef Hanzálek.

Utkání Slovácko - Teplice se hraje v pátek od 18:00 na Městském fotbalovém stadionu Miroslava Valenty v Uherském Hradišti.