V pátek a v sobotu poběží na Facebooku a YouTube dvojzápas s Kaiserslauternem

Pokud teplické fanoušky trápí nedostatek sportovní zábavy na televizních programech, tak mají možnost svůj páteční a sobotní večerní program vyplnit dvojzápasem s Kaiserslauternem, který se odehrál v rámci 1. kola Poháru UEFA v sezóně 2003/2004. Partnery pátečního historického přenosu jsou Sklopísek Střeleč a FOR G, toho sobotního pak Sambular a Ronica.

V příštím týdnu pak bude historické okénko pokračovat, nejprve v týdnu sestřihy z poslední druholigové sezóny, posléze prvníh prvnoligového ročníku po návratu a také utkáním Teplice - Slavia Praha právě z tohoto ročníku. O příštím víkendu pak pro vás máme připravený dvojzápas s Feyenoordem Rotterdam!

I nadále si pak můžete kupovat vstupenky na virtuální utkání s Borussií Dortmund, jejichž výtěžek půjde na podporu teplické nemocnice v boji s koronavirem! Informace k utkání jdou ZDE, prodej vstupenek pak ZDE.