V neděli proti Spartě ve FIFĚ

Zápas na pražské Letné sice měli tepličtí fotbalisté původně odehrát až příští víkend, ale vzhledem k momentální situaci je už nyní jasné, že na reálný třaskavý souboj nedojde. Duel se Spartou se však přeci jen odehraje a to už tuto neděli od 17:00, nastoupí totiž proti sobě esportové týmy obou klubů. Celé utkání klubů, které měly vůbec jako první v českém fotbale svou esportovou sekci bude možné navíc sledovat živě.

Do zápasu se zapojí tři hráči na obou stranách, stream z utkání začne v 16:50. Program zápasů je pak následující:

17:00 Aubík - Emerickson

17:30 Miki - Johny

18:00 Dalas94 - Caster

Každý jednotlivý souboj bude sestávat ze dvou zápasů, každý z nich musí skončit vítězstvím jednoho z hráčů, za které obdrží jeho tým bod. Celkem se tedy rozdá 6 bodů, pokud by utkání skončilo remízou 3:3, tak rozhodující duel odehrají proti sobě dva vybraní hráči.

Celé utkání budete moci sledovat v přímém přenosu na Twitchi na sparťanském esportovém kanále!