V neděli proběhne den otevřených dveří, autogramiáda a beseda s vedením klubu

Teplická Stínadla v neděli 15. července jako tradičně otevřou své brány pro veřejnost před startem nejvyšší domácí soutěže. Fanoušci se tak budou moci podívat na trávník i prozkoumat zázemí stadionu, navíc na ně bude čekat beseda s vedením klubu a ve fanshopu také autogramiáda kompletního A mužstva.

Program na Stínadlech začne již přibližně v 11:30 (dle konce tréninku A mužstva) autogramiádou kompletního teplického týmu, ta proběhne v prostoru fanshopu. Ve 13:00 pak proběhne v PRESS CENTRU stadionu setkání vedení klubu s fanoušky. Na otázky fanoušků budou odpovídat ředitel klubu Petr Hynek, trenér Daniel Šmejkal a také manažer marketingu a PR Martin Kovařík.

Ve 14:00 pak začnou prohlídky stadionu, při kterých fanoušci budou moci navštívit hostující kabinu, kabinu teplického A mužstva, síň slávy, press centrum nebo třeba samotný trávník AGC Arény Na Stínadlech.

Doražte tedy v neděli 15. července v poledne na teplický stadion na Stínadlech.