V neděli přijede na Stínadla Zlín

Zápasový program teplických fotbalistů je opravdu našlapaný, po středečním pohárovém semifinále je v neděli čeká další ligové kolo, ve kterém na Stínadla přijede Fastav Zlín. "Pohárový a ligový zápas je něco jiného. Víme, že hrajeme o záchranu, což může být někdy svazující. Zápas se Zlínem bude o něčem jiném," uvědomuje si trenér Radim Kučera.

Tomu na marodku přibyl v Brně Patrik Žitný, ale naopak se z ní do zápasů vrátili Ondřej Mazuch a také Tomáš Vondrášek. "Dostávám se zpátky do kondice, zatím je vidět, že to herně ještě není ono, ale na druhou stranu fyzicky to není špatné. Byli jsme domluveni, že odehraju nějakých 60 minut. Doufám, že teď už se mi budou zranění vyhýbat," říkal Vondrášek po zápase v Plzni.

V neděli budou poprvé v roce 2021 na stadionu také fanoušci, pilotní projekt Ministerstva zdravotnictví a LFA dovolí využít téměř 10% kapacity stadionu pro dlouhodobé partnery klubu, mezi které se nově počítají majitelé permanentních vstupenek. Veškeré informace o možném příchodu na stadion najdete ZDE. Pokud jste majitel permanentní vstupenky, tak si můžete místenku na stadion zajistit ihned ZDE.

Na fanoušky na Stínadlech už se těší také samotní hráči, kteří věří v jejich podporu. "Opravdu se na to těšíme, protože lidi jsou alfa a omega fotbalu. Máme zprávy od fanoušků, že se na stadion těší a chtějí nám fanděním pomoct, takže i když to bude omezený počet, tak je super, že tam budou," pochvaluje si Tomáš Vondrášek.

Utkání s Zlínem se hraje v neděli od 15:00 hod., pokladna stadionu pro získání místenky (pro majitele permanentek) bude otevřena od 12:00 hod. Zápas bude řídit čtveřice Tomáš Klíma, Petr Caletka, Zdeněk Dobrovolný a Karel Hanousek, u VARu bude Jiří Adam a Marek Podaný.