V neděli přijede na Stínadla Slavia

Pražská Slavia bude v neděli dalším soupeřem teplického týmu v rámci FORTUNA:LIGY. Sešívaní za sebou mají první utkání dvojzápasu s Leicesterem, se kterým včera remizovali v Evropské lize 0:0, odveta je čeká za týden v Anglii, mezitím ovšem zamíří na Stínadla, aby se utkali s týmem sklářů.

Na vedoucí celek FORTUNA:LIGY už se na Stínadlech chystají. "Čeká nás asi nejtěžší možný soupeř v rámci ligové soutěže, takže opravdu nic jednoduchého. Můžeme samozřejmě spekulovat o sestavě, když momentálně hrají Evropskou ligu, takže určitě dojde ke změnám, ale kvalita kádru je výborná. My se s tím musíme poprat a budeme se snažit překvapit," říká hlavní trenér Radim Kučera.

Zajímavý zápas čeká na stopera Davida Heidenreicha, který se v minulém týdnu vrátil do sestavy po zranění. Ve Slavii totiž působí jeho otec jako šéftrenér mládež. "Navzájem se hecujeme, takže je to pro mě pikantnější. Sázky vypsané ale nejsou. Doufám, že taťka bude fandit nám kvůli mě a uvidíme, jak to půjde," sděluje mladý stoper.

Zápas se hraje v neděli od 16:30 hod., v přímém přenosu ho jako hlavní utkání bude vysílat televizní stanice O2 TV Sport.