V neděli na Stínadla přijede Bohemka

Teplický tým čeká poslední kolo před reprezentační přestávkou, na Stínadla v něm v neděli zavítá pražská Bohemka, tedy téměř tabulkový soused žlutomodrých, když oba týmy dělí jen dvě příčky a šest bodů.

Klokani v minulém kole zvládli důležitý souboj s Karvinou a vyšvihli se tak na 28 bodů. "Bohemians Praha jsou velmi kvalitní týmem, který máš široký kádr, takže je jejich sestavě poměrně nečitelná, i když poslední zápas vyhráli, tak třeba trenér nechá vítěznou sestavu se dvěma útočníky," říká k soupeři trenér Teplic Radim Kučera.

Žlutomodří nezvládli závěr zápasu s Libercem, zůstávají tak na 22 bodech. "Pro nás je to těžký zápas, ale potřebujeme v domácím prostředí získávat body, takže jdeme do toho s tím, že chceme Bohemians porazit a udělat důležité tři body," přeje si teplický lodivod.

Chybět mu k tomuto cíli bude stoper Ondřej Mazuch, který bude stát za čtyři žluté karty, mimo jsou také zranění Heidenreich, Shejbal, Radosta a otazník po nuceném střídání v Liberci visí nad Jakubem Marešem.

Utkání se na Stínadlech hraje v neděli od 14:00 a vysílat ho bude O2 TV Fotbal. Rozhodčím zápasu bude Pavel Orel s asistenty Ivo Nádvorníkem a Petrem Caletkou. Čtvrtým rozhodčím je Radek Dubravský, u VARu budou Jan Petřík a Olga Zadinová.