V neděli hrajeme na hřišti Bohemians Praha 1905

​Teplický tým má před sebou poslední zápas v rámci anglického týdne, po prohře v Mladé Boleslavi a postupu v poháru v Benešově ho čeká třetí utkání na hřišti soupeře, tentokrát v pražském Ďolíčku, kde se střetne s Bohemians Praha 1905.

Klokani před týdnem podlehli Pardubicím a následně postoupili v poháru na hřišti Sokolova po výsledku 6:0. "Bohemka je bojovný tým, Ďolíček je specifický, musíme se na ně pořádně připravit, abychom předvedli rozdílný výkon než v poháru a odvezli odtamtud body," říká střelec vítězné branky Teplic z pohárového duelu Jan Fortelný.

S teplickým týmem už se dál nepřipravuje Christ Alphonse Nandjui, který neuspěl na testech v FK Teplice. "Je to sice talentovaný hráč, ale na post levého obránce hledáme hráče, který by nám byl schopen pomoci ještě v této sezóně, o čemž jsme u něj nebyli v tuto chvíli přesvědčeni. Budeme tedy hledat jiné varianty," říká ředitel klubu Rudolf Řepka.

Utkání s Bohemians Praha 1905 se hraje v neděli od 16:00, řídit ho bude Miroslav Zelinka s asistenty Jiřím Křížem a Danem Vodrážkou, čtvrtým rozhodčím bude Marek Radina. U VARu budou Pavel Franěk a Václav Štěrba.