V neděli hraje B-tým na Mexiku s Benešovem

V neděli 21. května hostí B-tým Sklářů v rámci 27.kola skupiny B FORTUNA České fotbalové ligy tým SK BENEŠOV. Utkání má výkop v neděli dopoledne od 11:00 na přírodním trávníku hřiště číslo 2 přezdívaného "Mexiko" v areálu stadionu na teplických Stínadlech hned vedle AGC arény.

Jako hlavní rozhodčí utkání odřídí pětatřicetiletý rozhodčí Karel Hanousek. Na čarách mu budou s praporkem asistovat dvaačtyřicetiletý Vít Šťastný a sedmatřicetiletý Eduard Pekař.

Delegátem utkání je šestačtyřicetiletý Marek Peterka z Českých Budějovic.

SK BENEŠOV má po odehraných 26 kolech na svém kontě 26 bodů s bilancí 7 výher - 5 remíz - 14 porážek se skóre 31:42. S touto bilancí patří svěřencům trenéra Vasila Boeva 14.místo v aktuální tabulce České fotbalové ligy.

Tento týden ve středu 17. května Benešov dohrával v Zápech utkání 22.kola a v Teletník aréně vysoko zvítězil po výsledku 1:5 (0:4). Branky Benešova vstřelili hráči: Tomek (č.16), Al Hammami (č.20), Kubiš (č.19), Sládek (č.8) a Kulhavý (č.7).

Poslední vzájemné utkání v rámci aktuální sezóny 2022/2023 sehráli oba týmy v sobotu 22. října 2022 na benešovském stadionu a tento duel skončil výhrou hostujících Teplic po výsledku 1:2 (0:1). Skláře dostal do vedení ve 23.minutě Jakub Emmer. Benešov vyrovnal ve 47.minutě po brance Filipa Šimečka. O výhře Teplic rozhodl v 93.minutě krásnou střelou z přímého kopu kapitán žluto-modrých Admir Ljevakovič.