U19: SK Slavia Praha vs. FK Teplice - 7:1

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - FK TEPLICE - U19

Sobota 08.08.202010:00 - Vladivostocká ( Eden )

7:1 (2:0)

Branky Teplic:

60. Procházka Daniel ( as. Kovalčík Jaroslav ).

Sestava Teplic:

L. Četverik – J. Kovalčík, Š. Chaloupek, M. Hadinec – J. Mikulenka, M. Lukáš – D. Procházka, D. Köstl ( 75. M. Jungmann ), S.Kočka – P. Janda ( 65. J. Štáhlovský ), T. Vachoušek.

Realizační tým Teplic:

Jamrich Ladislav - hlavní trenér, Fousek Petr - asistent trenéra, Záveský Zbyněk - vedoucí mužstva, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Brůža Miroslav - fyzioterapeut.

Místo: Vladivostocká ( Praha - Eden ) / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"Nemá smysl dnešní duel v Edenu nějak více hodnotit, protože na našem výkonu nebylo bohužel nic zajímavého. Výsledek utkání a předvedená hra je pro nás zklamáním, čekali jsme vyrovnanější partii, ale soupeř ukázal obrovskou kvalitu a potenciál momentálně nejlepšího tuzemského fotbalového klubu. Nám právě takovéto měření sil přináší spoustu zkušeností do budoucna a je na samotných hráčích a také na nás trenérech, zda si z takových utkání vezmeme ponaučení a pozitivní motivaci, a to hned třeba už do dalšího víkendu, kdy zajíždíme k dalšímu přípravnému duelu do německého Lipska na hřiště devatenáctky Red Bull Leipzig. Pevně věřím, že si kluci udělají ze zápasu sebereflexi a půjdou si ve zbytku přípravy a hlavně v mistrovských utkání rychle se blížící nové sezóny tvrdě a nekompromisně za svými cíli. Jak by řekl klasik - " Velká vítězství se rodí z těžkých porážek " - a my rozhodně uděláme všechno proto, aby to platilo i v našem případě."