U19: FK Ústí n/L vs. FK Teplice 1:1 (PK:5:4)

15.kolo - středa 13.11.2019 - 10:00 - Masarykova / UMT

1:1 (0:1) - (PK:5:4)

Branky Teplic: 15. J. Emmer.

Sestava Teplic: L. Četverik - J. Hora, V. Čítek, M. Lukáš, J. Emmer, D. Dolechek, P. Hural, R. Džuban ( 73. P. Janda ), L. Liška ( 70. K. Sinu ), J. Češpiva, R. Jelínek ( 62. R. Rollinger ).

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Doubek Tomáš - Walter Karel, Liška Daniel.

Stadion: Masarykova / UMT.

Diváků: 150.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Lukáše Přerosta:

" Velmi bojovné derby se špatným koncem pro nás. První poločas v naší režii, kde jsme domácí jednoznačně přehráli. Bohužel z množství vypracovaných šancí jsme proměnili jen jedinou. Další čtyři obrovské příležitosti jsme nevyužili. Ve druhé půli domácí přidali na důraze a nám to dělalo velké problémy. Víc než fotbal bylo k vidění spousta osobních soubojů a faulů. Balon stále ve vzduchu, což vyhovovalo domácím, kteří hráli hodně obětavě. Jeden takový dlouhý balon nám propadnul za obranu a soupeř nás z ojedinělé akce potrestal a srovnal na 1:1. My v závěru měli ještě dvě šance, ale druhá půle z naší strany dobrá nebyla. Ústí svým důrazem a nasazením nám dělalo starosti. V závěrečné penaltové loterii byli šťastnější domácí.

Utkání se rozhodovalo v první půli, kdy jsme nedokázali vstřelit více branek. Bohužel se potvrdilo, že máme velký problém, když soupeř začne hrát agresivně. To nás provázelo celou podzimní část a také samozřejmě hrubé individuální chyby v obraně."