22.03.2019 | Novák Jaroslav

U19: FK Teplice vs. FK Ústí nad Labem 1:0

ČLD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 18.KOLO - PÁTEK 22.03.2019

 

    FK TEPLICE U19          vs.        FK Ústí n.Labem U19

1:0 (1:0)

Branky Teplic: 52´ Čítek Vojtěch.

Sestava Teplic: 1 Blažek Tomáš - 2 Náhlovský David (K), 4 Hora Jabub, 5 Čítek Vojtěch, 6 Knapík Jan, 8 Emmer Jakub, 11 Janda Petr, 13 Sinu Karol ( 73´ 3 Kunc Petr ), 15 Liška Lukáš ( 87´ 14 Fabián Daniel ), 17 Dolechek Danyil ( 66´ 12 Liška Jan ), 19 Kafka Michal.

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů,  Wiednerová Klára - masér.  

Rozhodčí: Klupák Petr - Lesák Petr, Kosejk Přemysl.

Karty: ŽK 65´ Náhlovský ( Teplice ).

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Lukáše Přerosta: " Hned na úvod musím říci, že domácí utkání s Ústím pro nás bylo opravdu velice těžké. Jednalo se o regionální derby, kdy hráči obou týmů byli dostatečně motivovaní a na hřiště šli s maximálním odhodláním udělat vše pro vítězství vlastních barev. Co se týče naší hry, pro nás bylo utkání 90-ti minutovým dobýváním výborné ústecké defenzivy, která pracovala vysoko a v kompaktním bloku, nenechávala nám ani kousek prostoru a hrála důrazně až na hraně maximální možné agresivity. Po zisku míče se ústečtí snažili o rychlé náběhy za naši obranu, kde dva útočné hroty neustále hledali volné prostory a využívali každou možnost k zakončení. To jsou hlavní důvody, proč dnešní utkání bylo velmi těžké a kdy téměř každá ztráta míče znamenala rychlý návrat ve sprintu vždy několik desítek metrů zpět. Snažili jsme se proto hrát velmi jednoduše, přesně a kombinovat na co možná nejmenší počet doteků. Už v první půli jsme si vytvořili velké množství šancí a závarů, ale ani jeden z nich se nám bohužel nepodařilo gólově vyjádřit. Chyběl nám hlavně důraz v pokutovém území soupeře, přesnější finální přihrávka a tak většina našich šancí končila neúspěšně už právě před šestnáctkou Ústí. Ani ve druhé půli se obraz hry nějak výrazně nezměnil. Nám se v 52. minutě podařilo vstřelit po dlouhém autu Čítkem branku, který hlavou překonal jinak velmi pozorného brankáře hostí. Po vstřelení vedoucí branky jsme si vytvořili několik slibných příležitostí k navýšení skóre a možnosti utkání v klidu a bez problémů dohrát. Nedokázali jsme ale úspěšně vyřešit ani moment, kdy šli dva naši hráči sami na brankáře a tak jsme se až do závěrečného hvizdu rozhodčího strachovali o výsledek, kdy Ústí mělo v závěru sérii několika standardních situací, které přímo ohrožovali naši branku. Jsem ale rád, že se nám utkání s vypětím všech sil podařilo úspěšně zvládnout a to proti velmi dobře hrajícímu soupeři, který nám jako jeden z mála dokázal na podzim uzmout mistrovský bod za remízu v řádné hrací době."

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež