U19: FK Teplice vs. FK Baník Sokolov 6:1

Přátelské utkání - FK Teplice - dorost U19

Neděle 01.03.202010:30 - UMT Stínadla

6:1 (4:0)

Branky Teplic: Janda, Džuban, Procházka, Chaloupek.

Sestava Teplic: Četverik (Fiala) – Čermuš (Češpiva), Lukáš, Chaloupek, Hadinec – Procházka (Fabián), Dubnický, Dolechek (Mikšovský), Sinu – Janda, Džuban (Vachoušek).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Lukáše Přerosta:

" Poslední utkání před startem jarní části soutěže jsme odehráli proti Sokolovu, který hraje stejnou soutěž, ale ve skupině A. Do utkání jsme vstoupili aktivně a během úvodních 30-ti minut jsme šli do vedení 4:0. Bohužel po čtvrté vstřelené brance naše hra hodně uvadla, chyběl pohyb. Hráli jsme velké množství doteků a pomalé přihrávky naší hru brzdili. Po zbytek utkání náš výkon dobrý nebyl a je třeba si uvědomit, že každý zápas se hraje 90 minut a my chceme, aby hráči udrželi koncentraci a nasazení po celé utkání a za jakéhokoli výsledku !!! "