U19: FK Mladá Boleslav vs. FK Teplice 1:0

Sobota 15.02.202011:00 - Městský Stadion / Mladá Boleslav

1:0 (0:0)

Branky Teplic: - X -

Sestava Teplic: Zdeněk - Čermuš, Lukáš, Čítek, Hadinec ( 80. Sinu ) - Kovalčík, Černý V. - Procházka, Dolechek, Baftiar - Džuban.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Lukáše Přerosta:

"Vyrovnané utkání, kterému by více slušela remíza. Domácí byli v úvodu aktivnější, naše hra postrádala přímočarost, bylo v ní na můj vkus hodně zpětných přihrávek a málo náběhových situací. Od 25.minuty šel náš výkon nahoru a hra se vyrovnala. Bohužel náznaky našich šancí neznamenali větší nebezpečí pro defenzivu domácích. Největší šanci zastavila tyč po střele Černého a šance Džubana mohla také skončit brankou. A když ani soupeř nevyužil své šance, šlo se do kabin za bezbrankového stavu 0:0. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji my a vytvořili si mírnou převahu. Bohužel právě v tomto momentu rozhodla chyba stopera Martina Lukáše, který se nechal vytáhnout ze svého postavení, aby v následném souboji propadl a domácí útočník tak mohl vstřelit jedinou branku utkání - 1:0 pro Boleslav. Mrzí mě, že chvilka nepozornosti a jedna zbytečná chyba nás díky tomu připravily o lepší výsledek na hřišti extraligového soupeře."