ČLD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 24.KOLO - NEDĚLE 05.05.2019

FK Jablonec U19             vs.             FK TEPLICE U19

0:3 (0:1)

Branky Teplic: 23´ Emmer Jakub - 53´ Radosta Matěj - 73´ Kováč Daniel.

Sestava Teplic: 1 Blažek Tomáš - 2 Náhlovský David (K)4 Hora Jabub, 5 Čítek Vojtěch, 8 Emmer Jakub, 10 Radosta Matěj, 11 Janda Petr ( 81´ 6 Džuban René ), 13 Sinu Karol ( 74´ 14 Procházka Dominik ), 15 Liška Lukáš ( 82´ 20 Jelínek Radek ), 17 Kováč Daniel ( 87´ 12 Lukáš Martin ), 19 Kafka Michal.

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů,  Wiednerová Klára - masér.

Rozhodčí: Pekař Eduard - Smoleňák Jakub, Klement Martin.

Karty: bez karet.

Stadion: Mozartova / tráva.

Diváků: 80.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Lukáše Přerosta: " V Jablonci jsme podali zodpovědný a organizovaný výkon. Vstup do utkání pro nás bohužel nebyl ideální, kdy nás domácí úvodních 20 minut tlačili a vypracovali si dvě šance, dvě nebezpečné střely, se kterými si poradil brankář Blažek. Naším největším problém byl pohyb po hřišti kvůli těžkému terénu, kdy hráči často podklouzávali. Ve 23. minutě se nám podařilo Kubou Emmerem vstřelit úvodní branku a od této chvíle se obraz hry změnil. Otěže utkání jsme převzali do svých rukou a naše herní převaha byla zřejmá. Do druhého poločasu jsme šli s jednobrankovým náskokem a odehráli ho již plně v naší režii. Důkazem toho byly další dvě branky v síti domácích, když se v 53. minutě trefil Matěj Radosta a konečnou podobou skóre určil v 73.minutě brankou na 3:0 Dan Kováč. Naše dnešní vítězství je podle mého názoru proti kvalitnímu soupeři zcela zasloužené. S předvedeným výkonem můžeme být spokojeni a mám také radost z toho, že utkání v Jablonci kluci zvládli a že první příčka je opět naše. Jdeme ale dál, ještě není konec. Zbývá nám dalších pět důležitých utkání a z těch chceme vytěžit maximum."