14.09.2020 | Novák Jaroslav

U19: FC Tempo Praha vs. FK Teplice 0:2

          MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČESKÁ LIGA DOROSTU U 19 B - 4.KOLO            

Neděle 13.09.202010:00 - stadion Ve Lhotce, Pha 4

0:2 (0:1) 

Branky Teplic:  

 10. D. Procházka ( as. T. Vachoušek ),    88. P. Hural ( as. bez asistence )

Sestava Teplic: 

R. Charvát – D. Köstl, J. Mikulenka, Š.Chaloupek – M. Lukáš, M. Korselt – D. Procházka ( 88. J. Kovalčík ), P. Hural, K. Sinu ( 88. T. Cohla ) – P. Janda ( 86. S. Kočka ), T. Vachoušek  ( 63. M. Vachoušek ).

Stadion: stadion Ve Lhotce, Pha 4 / přírodní tráva. 

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"Musím konstatovat, že naše vítězství se nerodilo vůbec snadno. Domácí tým byl dobře zorganizovaný, poctivý, domácí hráči hráli na hranici sebeobětování, dohrávali všechny souboje a měli obrovskou motivaci nás porazit. V naší hře převládal stereotyp, těžkopádnost a nedařila se nám kombinace. Byli jsme málo aktivní ve hře bez míče a chyběla nám větší nabídka. Hráči s míčem měli minimum možností s kým si přihrát. V útočné fázi hlavně v 1.poločase nám chyběla ochota sprintovat, středoví hráči hráli na hodně doteků a naší hru spíše zpomalovali. Ve druhém poločase jsme hru zjednodušili hru, byli jsme poctiví do defenzivy a vypracovali si zajímavé možnosti v pokutovém území domácích. Soupeře jsme nepustli do žádné vážnější šance. V samotném závěru se prosadil individuálně P. Hural a rozhodl tak o konečném výsledku.

Dnešní utkání bylo spíše o bojovnosti než o fotbale. Na hřišti menších rozměrů proti agresivně hrajícímu soupeři nebylo naše vítězství vůbec jednoduché. I když někteří hráči dnes nepodali svůj optimální výkon, musím jednoznačně vyzvednout nezměrnou vůli a nasazení mého týmu."

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež