U18: Mostecký FK vs. FK Teplice 1:6

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 3.KOLO - SOBOTA 25.08.2018

Mostecký FK U18      vs.     FK Teplice U18

1:6 (1:4)

Branky Teplic: Kolárik Martin, Novák Zbyšek, 32´ Jelínek Radek, 40´ Burda Filip, 61´ Šmalcl Matěj, 68´ Fabián Daniel.

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Kányai Attila, Burda Filip, Novák Zbyšek, Rollinger Radek (K), Dolechek Danyil ( 61´ Džuban René ), Navrátil Jiří, Jelínek Radek, Kolárik Martin, Stružinský Matyáš, Šmalcl Matěj ( 62´ Mikšovský Michal ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Köck Vladimír - vedoucí.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Plzák Daniel - Lepeš Dušan, Svoboda Vladimír.

Stadion: FS Josefa Masopusta v Mostě - tráva.

Diváků: 50.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Skvělý vstup do utkání, kdy dvě standardní situace nás dostali do vedení 2:0. Nejdříve Kolárik zatočil svůj roh přímo do brány, aby pak Novák zúročil rozehraný roh Rollingera se Šmalclem. A aby branek nebylo málo, tak skvěle zahraný přímý volný kop soupeřova hráče skončil v naší šibenici a tak během 20 minut padly tři branky ze standardních situací a průběžný stav byl 2:1 pro Teplice. Inkasovaná branka nás nerozhodila a po skvělé individuální akci zvýšil na 3:1 Jelínek, kdy si jednoduše obhodil dva hráče domácích a chladnokrevně zakončil. A když se po dorážce prosadil i Burda, byl poločasový stav 4:1 v náš prospěch. Začátek druhého poločasu byla znát aktivita mosteckých hráčů s výsledkem ještě něco udělat, ale jejich dvě velké šance po našich chybách zůstaly nevyužity. A když se rána Šmalcla od tyče odrazila do sítě domácích, vypadalo to, že je rozhodnuto. Ale mostečtí hráči měli stále snahu alespoň upravit skóre a definitivně je zlomila až šestá branka v jejich síti, kterou přidal Fabián."