U18: Mostecký FK vs. FK Teplice 1:3

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - SOBOTA 12.01.2019

Mostecký FK U18          vs.          FK TEPLICE U18

1:3 (0:2)

Branky Teplic:  26´ Novák Zbyšek ( as. Jelínek Radek ),  43´ Navrátil Jiří ( as. Stružinský Matyáš ),  63´ Dolechek Danyil ( as. Džuban René ).

Statistiky utkání: Střely na branku 4:12 ( 1:7, 3:5 ) *** Střely mimo branku 4:12 ( 2:4, 2:8 ) *** Střely celkem 8:24 ( 3:11, 5:13 ) *** Vyložené šance 1:6 ( 1:4, 0:2 ) *** Ofsajdy 1:4 ( 0:4, 1:0 ) *** Rohové kopy 4:7 ( 1:2, 3:5 ) *** Fauly 8:7 ( 5:4, 3:3 ).

Sestava Teplic - 1.poločas ( 4 - 4 - 2 ): Dombrovskij Patrik - Zerner Matěj, Burda Filip, Mikšovský Michal, Radoš František - Kolárik Martin, Novák Zbyšek, Jelínek Radek, Stružinský Matyáš - Navrátil Jiří, Džuban René (K).

Sestava Teplic - 2.poločas ( 3 - 4 - 3 ): Dombrovskij Patrik - Zerner Matěj, Burda Filip, Mikšovský Michal - Stružinský Matyáš, Novák Zbyšek, Jelínek Radek, Radoš František ( 68´ Kraus Tomáš ) - Navrátil Jiří, Džuban René (K), Dolechek Danyil.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT FS Josefa Masopusta v Mostě.

Diváků: 25.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Po soustředění ve Starých Splavech jsme hned odehráli první přípravné utkání s mosteckou U18. Čekali jsme bojovné utkání, což se také potvrdilo. Kluky musím pochválit za přístup a jak utkání zvládli, neboť hrát utkání bezprostředně po náročném kondičním soustředění není jednoduché. Ale byl to záměr, který ukázal, že kluci mají i silné morálně volné vlastnosti a za to jsem byl velice rád. Utkání jsme vyhráli v poměru 3:1, kdy se jako první prosadil střelou z poza vápna Zbyšek Novák, aby poločasový stav na 2:0 uzavřel Navrátil, kdy ho do šance skvěle uvolnil Stružinský. Ve druhém poločase na 3:0 zvýšil po individuální akci Dolechek a konečný stav určila standardní situace v poslední minutě, kdy se prosadil domácí hráč a upravil tak na konečných 1:3 v náš prospěch."