MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 12.KOLO - SOBOTA 27.10.2018

Branky Teplic:  16´ Burda Filip,   25´ Jelínek Radek.

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Mikšovský Michal, Kafka Michal,  Stružinský Matyáš, Šmalcl Matěj (K), Džuban René, Kolárik Martin, Zerner Matěj, Burda Filip, Dolechek Danyil.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent a vedoucí.

Žluté karty:  79´ Mikšovský ( Teplice ).

Rozhodčí: Řeháček Lubomír - Budský Václav, Malaník Daniel.

Stadion: FK Varnsdorf - UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Celkově jsme odehráli jedno z těch těžších utkání a musím vyzdvihnout soupeře - domácí Varnsdorf, který nám nedal nic zadarmo a my se museli o tři body rvát až do konce utkání. V prvním poločase jsme si vytvořili poměrně dost šancí a mohli utkání dříve naklonit více na naši stranu, ale jen dvě střelené branky dávali pořád naději domácím. A ti se opravdu snažili a jen díky brankáři Dombrovskému jsme neinkasovali. Druhý poločas domácí zlobili ještě více a podařilo se jim snížit stav. Utkání se pak hrálo nahoru dolů. Oba týmy si vytvořili nějaké šance, ale stav se už do konce utkání nezměnil a my si odvezli výhru v poměru 2:1 pro nás."