U18: FK Ústí nad Labem vs. FK Teplice 1:2

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 24.KOLO - STŘEDA 24.04.2019

FK Ústí n.Labem U18            vs.          FK TEPLICE U18

1:2 (0:2)

Branka Ústí: 51´ Kolařík Ondřej.

Branky Teplic: 18´ Jelínek Radek ( přímý kop ) -   26´ Burda Filip ( as. Jelínek Radek ).

V 56.minutě chytil Patrik Dombrovskij ( Teplice ) penaltu, kterou zahrával Ondřej Kolařík ( Ústí ) ( ! )

Statistiky utkání: Střely na branku 6:12 ( 3:8, 3:4 ) *** Střely mimo branku 3:5 ( 1:2, 2:3 ) *** Střely celkem 9:17 ( 4:10, 5:7 ) *** Vyložené šance 3:6 ( 1:3, 2:3 ) *** Ofsajdy 2:5 ( 1:4, 1:1 ) *** Rohové kopy 5:4 ( 0:3, 5:1 ) *** Fauly 13:16 ( 7:4, 6:9 ).

Sestava Teplic: 1 Dombrovskij Patrik - 2 Mikšovský Michal (K), 4 Burda Filip, 14 Radoš František ( 81´ 3 Zerner Matěj ) - 11 Kolárik Martin, 10 Jelínek Radek, 5 Novák Zbyšek, 6 Rollinger Radek, 12 Stružinský Matyáš ( 60´ 17 Navrátil Jiří ) - 20 Džuban René, 16 Šmalcl Matěj ( 71´ 19 Češpiva Jan ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Baum Tomáš - Vaverka Tomáš, Formánek Tomáš.

Žluté karty:   ... 58´  Novák Zb. ( Teplice ) - ... 63´ Burda ( Teplice ) - ... 68´ Adamec ( Ústí ) - ... 71´ Kunta ( Ústí ) - ... 90´ Češpiva ( Teplice ).

Stadion: Areál Klíše - tráva.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " První poločas byl zcela v naší režii a jen nepřesnosti v zakončení nebo v přechodu do protiútoku určily poločasový stav pouze 2:0 v náš prospěch. O půli jsme si řekli, že je třeba být přesnější v první přihrávce po zisku míče a využít co nejdříve šance, které si určitě vytvoříme. Že jediné nebezpečí, které nám může hrozit, je to z kopaček ofenzivních hráčů Kolaříka a Pivoňky, takže zejména při jejich bránění musíme být důslední. A tento scénář se doslova naplnil, bohužel ale v opačném gardu a to v náš neprospěch. Hned v úvodu druhého poločasu jsme neproměnili samostatný nájezd Šmalclem, aby nám hned na to aktivní Kolařík vstřelil branku. Od té chvíle jsme byli horším týmem a kluky jsem vůbec nepoznával. Naše hra měla najednou jen jediný cíl, kdo dál odkopne míč nebo kdo ho kopne na Džubana a ten snad něco vymyslí a sám vstřelí branku. Přispěl jsem k tomu i já svojí naštvaností a neklidem a i to byl důvod, že jsme odehráli nejhorší poločas za mého působení v Teplicích. A i přesto, že jsme si vytvořili další dvě velké šance, tak můžeme být rádi za to, že domácí své šance nevyužili a můžeme poděkovat také našemu brankáři Dombrovskému, který chytil v 56.minutě agilnímu Kolaříkovi pokutový kop. Utkání by slušela remíza, protože v prvním poločase jsme byli herně lepší my, ale druhý poločas zase patřil Ústí. Nevěřím při hře ve smůlu nebo štěstí, ale dnes rozhodlo to, že i když si oba týmy vypracovaly několik vyložených šancí, tak my proměnili dvě a soupeř pouze jedninou. Je také třeba najít příčiny a analyzovat náš herní propadák ve druhém poločase tak, abychom se mu příště rozhodně vyvarovali."