U18: FK Teplice vs. TJ Krupka Muži 3:3

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - STŘEDA 23.01.2019

FK TEPLICE U18          vs.         TJ Krupka MUŽI

3:3 (1:3)

Branky Teplic:  37´Jelínek Radek ( as. Kolárik Martin ),  85´Novák Zbyšek ( as. Jelínek Radek ),  86´Dolechek Danyil ( as. Stružinský Matyáš ).

Statistiky utkání: Střely na branku 8:11 ( 5:8, 3:3 ) *** Střely mimo branku 6:6 ( 1:5, 5:4 ) *** Střely celkem 14:17 ( 6:10, 8:7 ) *** Vyložené šance 2:3 ( 1:2, 1:1 ) *** Ofsajdy 3:4 ( 1:3, 2:1 ) *** Rohové kopy 2:7 ( 0:3, 2:4 ) *** Fauly 9:7 ( 4:3, 5:4 ).

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Zerner Matěj, Burda Filip, Novák Zbyšek, Radoš František - Kolárik Martin, Šmalcl Matěj, Jelínek Radek (K), Stružinský Matyáš - Dolechek Danyil, Jirkovský Martin ( Kraus Tomáš ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT / Stínadla.

Diváků: 20.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Vstup do utkání nám absolutně nevyšel a během pár minut jsme prohrávali 0:2. Byli jsme nedůslední a jasně se ukázala dorostenecká naivita, kterou hráči Krupky okamžitě trestali a ukázali co je to dospělý fotbal. V těchto fázích utkání jsme vypadali na ručník, ale kluci se rychle srovnali, začali více a přesně kombinovat a najednou nás bylo plné hřiště. Vytvořili jsme si i šance, ale Dolechek nejprve trefil tyč a následně špatně trefil míč. A ve chvílích, kdy jsme opravdu hráli dobře, přišel třetí trest v podobě další branky v naší síti. Do poločasu se nám podařilo po centru Kolárika kapitánem Jelínkem snížit stav a tahle branka nám pořád dávala šanci ještě ve druhém poločase s výsledkem něco udělat. Musím říct nahlas, že kluci neskutečně makali, hráli velmi dobře a utkání mělo výborné tempo z obou stran. My více drželi míč a měli i své šance, které zůstaly nevyužity, ale Krupka taky nezahálela a měla skvělý rychlý přechod a díky zákrokům brankáře Dombrovského jsme neinkasovali. V závěru jsme vystupňovali tlak, možná i soupeři došly síly, protože v posledních 5-ti minutách se nám přece jenom podařilo srovnat stav na konečných 3:3. Nejdříve dorážka Nováka a hned na to střela Dolechka zakončila pro nás velmi dobré a poučné utkání, ke kterému přispěl i soupeř - TJ Krupka muži."