U18: FK Teplice vs. SK Viktorie Ledvice 3:1

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - SOBOTA 02.02.2019

FK TEPLICE U18       vs.      SK Viktorie Ledvice Muži

3:1 (1:1)

Branky Teplic:  30´ Jelínek Radek ( přímý kop ) -   46´ Džuban René ( as. Stružinský Matyáš )  -    82´ Rollinger Radek ( přímý kop ).

Statistiky utkání: Střely na branku 18:2 ( 13:1, 5:1 ) *** Střely mimo branku 10:3 ( 4:2, 6:1 ) *** Střely celkem 28:5 ( 17:3, 11:2 ) *** Vyložené šance 8:0 ( 4:0, 4:0 ) *** Ofsajdy 11:2 ( 4:1, 7:1 ) *** Rohové kopy 5:4 ( 3:0, 2:4 ) *** Fauly 13:7 ( 8:3, 5:4 ).

Sestava Teplic - 1.poločas: Dombrovskij Patrik - Kraus Tomáš, Burda Filip, Novák Zbyšek, Radoš František - Kolárik Martin, Zerner Matěj, Stružinský Matyáš - Jelínek Radek, Šmalcl Matěj - Jirkovský Martin.

Sestava Teplic - 2.poločas: Dombrovskij Patrik - Mikšovský Michal, Burda Filip, Radoš František - Kolárik Martin, Zerner Matěj, Jelínek Radek, Rollinger Radek, Stružinský Matyáš - Krogner Matěj, Džuban René.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT / Stínadla.

Diváků: 15.

Fotoalbum z utkání s muži SK Viktorie Ledvice najdete ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " V tomto utkání jsem úplně nebyl spokojen s týmovým výkonem a celkově i s hrou jakou jsme předvedli. Málo pohybu bez míče, řešení jsme hledali většinou individuálně, v koncovce jsme byli zbrklí. Převahu jsme sice měli, ale finální fáze a zakončení bylo mizerné. Jen jednu branku jsme vstřelili ze hry jinak jsme se dvakrát prosadili po přímých kopech.

Ale přece jenom se pozitiva najdou. První je to, že se jasně ukazuje, jak je důležité odtrénovat co největší počet tréninků, věnovat se regeneraci, dobře jíst a pečovat o své tělo, protože jasně jde vidět, kteří hráči to dělají, mají natrénováno a jsou fyzicky skvěle připravení. Druhá je ta, že se nám po dlouhodobých zraněních vrátili někteří hráči do sestavy a věřím, že co nejdříve doženou tréninkové manko tak, aby jejich výkonost mohla jít nahoru."