U18: FK Teplice vs. SK Baník Modlany 6:2

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - PÁTEK 22.02.2019

FK TEPLICE U18           vs.        SK Baník Modlany Muži

6:2 (4:0)

Branky Teplic: 15´ Dolechek Danyil ( as. Krogner Matěj ) -   30´ Džuban René ( as. Krogner Matěj )  -    34´ Džuban René ( as. Jelínek Radek ) - 36´ Džuban René ( as. Dolechek Danyil ) - 51´ Jelínek Radek ( as. Dolechek Danyil ) -   81´ Dolechek Danyil ( as. Džuban René ).

Branky Modlan:  64´ Stožický Vlastimil ( penalta ) - 72´ Doležal Michal.

Statistiky utkání: Střely na branku 12:10 ( 7:6, 5:4 ) *** Střely mimo branku 6:6 ( 4:2, 2:4 ) *** Střely celkem 18:16 ( 11:8, 7:8 ) *** Vyložené šance 6:5 ( 4:2, 2:3 ) *** Ofsajdy 3:4 ( 1:2, 2:2 ) *** Rohové kopy 7:6 ( 4:2, 3:4 ) *** Fauly 4:8 ( 3:4, 1:4 ).

Sestava Teplic: Zdeněk Daniel - Mikšovský Michal, Burda Filip, Novák Zbyšek - Kraus Tomáš, Rollinger Radek (K), Jelínek Radek, Jirkovský Martin ( 46´ Radoš František ) - Dolechek Danyil, Džuban René, Krogner Matěj.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT / Stínadla.

Diváků: 20.

Fotoalbum z přípravného utkání s SK Baník Modlany prohlížejte ZDE

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " V posledním přípravném utkání před jarní částí mistrovské soutěže, jsme odehráli velmi dobře první poločas. Kluci hráli s chutí, dobře kombinovali a vytvářeli si brankové příležitosti. Myslím, že jsme první půli měli pod kontrolou a až na dvě výjimky, kdy jsme lehce ztratili míč, jsme soupeře do ničeho nepustili. Poločasový stav 4:0 tak byl skutečným obrazem hry v prvním poločase. To za druhý vládne rozhodně nespokojenost, protože jsme se uspokojili se stavem utkání, přestali běhat, kombinovat a nehráli týmově. Hráči přešli z týmového pojetí na individuální sport s myšlenkou hraji jen já a jen já si dám gól a to se nám mohlo vymstít. Proto také soupeř vstřelil branku v 64.minutě a během pár minut neproměnil další dvě obrovské šance. Konečný výsledek utkání nakonec vypadá jasně, ale předvedená hra ve druhé polovině utkání mě vůbec neuspokojila."