U18: FK Teplice vs. Mostecký FK 4:2

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - NEDĚLE 27.01.2019

FK TEPLICE U18        vs.        Mostecký FK U19

4:2 (0:2)

Branky Teplic:  50´ Dolechek Danyil ( as. Šmalcl Matěj ) -   65´ Dolechek Danyil ( as. Zerner Matěj )  -    68´ Dolechek Danyil ( as. Kolárik Martin )    79´ Jelínek Radek ( as. Kolárik Martin ).

Statistiky utkání: Střely na branku 16:4 ( 6:3, 10:1 ) *** Střely mimo branku 8:3 ( 4:0, 4:3 ) *** Střely celkem 24:7 ( 10:3, 14:4 ) *** Vyložené šance 4:0 ( 1:0, 3:0 ) *** Ofsajdy 5:0 ( 1:0, 4:0 ) *** Rohové kopy 6:2 ( 2:1, 4:1 ) *** Fauly 8:7 ( 2:2, 6:5 ).

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik ( 46´ Zdeněk Daniel ) - Kraus Tomáš, Mikšovský Michal, Novák Zbyšek, Radoš František - Kolárik Martin, Zerner Matěj, Stružinský Matyáš - Jelínek Radek, Šmalcl Matěj - Dolechek Danyil.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT / Stínadla.

Diváků: 30.

Fotoalbum z utkání s Mosteckým FK U19 najdete ZDE.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Od úvodních minut jsme proti důrazně hrajícímu soupeři diktovali tempo hry. Dobře jsme kombinovali a soupeře do ničeho nepouštěli. Vytvořili jsme si tři velké šance, ale Dolechek trefil jen tyč a podruhé jeho slabou střelu dorazil do sítě Šmalcl, ale bohužel v postavení mimo hru, takže branka nemohla platit. Další příležitost měl agilní Kolárik, ale také branku minul. A když se mostečtí hráči po dlouhých minutách konečně dostali ke standardní situaci, tak hned brankově zužitkovali naše obrovské zaváhání - 0:1. Neuplynulo ani pár minut a druhý centr, který přilétl do našeho pokutového území, skončil po hlavičce mosteckého hráče opět v naší síti - 0:2. Takže z naší jasné převahy bylo najednou dvoubrankové manko a tím jsme si zadělali na pořádný problém. O poločase na střídačce jasně několikrát zaznělo, že hrát dobře nestačí a že musíme být rozhodně důraznější a přesnější v obou pokutových územích. To kluci do puntíku splnili a druhý poločas doslova ovládli a to nejen herně, ale i střelecky. Přidali čtyři krásné branky a utkání otočili ve svůj prospěch na konečných 4:2."