MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - NEDĚLE 13.05.2018 - HŘIŠTĚ LEDVICE

FK Teplice U16        vs.        FK Pardubice U16

2:1 (2:0)

Branky FK Teplice :

03´ Burda ( as. Dolejší ) - 1:0,

45´ Matkovič ( as. Černý ) - 2:0.

Branka FK Pardubice :

73´ Víšek ( Pardubice ) - 2:1.

Rozestavení FK Teplice U18 : 4 - 2 - 3 - 1

Sestava FK Teplice U18 : Košťál - Kafka, Burda, Zerner, Kányai (K) - Černý, Náhlovský - Novák ( 60´ Šmalcl ), Dolejší, Matkovič ( 77´ Vopat ) - Zaspal ( 85´ Šourek ).

Realizační tým FK Teplice U18 : Kolínek Jaroslav - hlavní trenér, Köck Vladimír - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Diváci : 80.

Rozhodčí : Trojan Michal - Matas Martin, Klimpl Miroslav.

Žluté karty : - - -

Komentář Jaroslava Kolínka, trenéra FK Teplice U18: " K utkání jsme přistoupili velice zodpovědně a už ve 3.minutě jsme po rohovém kopu šli do vedení. Druhou branku vstřelil Matkovič, který po kolmici Černého přehodil hostujícího brankáře. Poločasový stav byl pro nás velice příznivý, ale ne rozhodující. A to se potvrdilo, kdy soupeři se v druhém poločase podařilo snížit stav na 2:1. Nám to ubralo na sebevědomí a udělali jsme několik zbytečných chyb, které Pardubice nevyužili. My si sice taky vytvořili tři dobré příležitosti, ale zbrklostí v koncovce jsme je nevyužili. V posledních minutách, kdy jsme dohrávali o 10 hráčích (zranění hráče) jsme museli vyvinout hodně velké úsilí, abychom utkání dohráli s puncem tří bodů, což jsme zvládli. "

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK PARDUBICE prohlížejte ZDE.