10.03.2019 | Novák Jaroslav

U18: FK Teplice vs. FK Jablonec 5:3

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 16.KOLO - SOBOTA 09.03.2019

       

FK TEPLICE U18           vs.        FK Jablonec U18

5:3 (4:2)

Branky Teplic: 05´ Dolechek Danyil ( as. Kolárik Martin ) -   15´ Krogner Matěj ( as. Stužinský Matyáš )  -    35´ Dolechek Danyil ( penalta ) - 45´ Jelínek Radek ( penalta ) - 61´ Dolechek Danyil ( as. Burda Filip ).

Statistiky utkání: Střely na branku 8:8 ( 5:4, 3:4 ) *** Střely mimo branku 6:5 ( 4:3, 2:2 ) *** Střely celkem 14:13 ( 9:7, 5:6 ) *** Vyložené šance 3:2 ( 2:1, 1:1 ) *** Ofsajdy 4:2 ( 1:2, 3:0 ) *** Rohové kopy 5:6 ( 4:3, 1:3 ) *** Fauly 16:10 ( 7:5, 9:5 ).

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Novák Zbyšek, Burda Filip, Radoš František - Kolárik Martin, Rollinger Radek (K) ( 46´ Rollinger Radek ) , Jelínek Radek, Stružinský Matyáš ( 80´ Navrátil Jiří ) - Krogner Matěj ( 46´ Mikšovský Michal ), Džuban René, Dolechek Danyil.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Míč Vojtěch - Davignon Jan, Karásková Monika.

Karty: ŽK 30´ Dombrovskij ( Teplice ), ŽK 40´ Jelínek ( Teplice ), ŽK 87´ Kolárik ( Teplice ), ŽK 88´ Dolechek ( Teplice ) - ŽK 40´ Vobejda ( Jablonec ), ŽK 42´ Malimánek ( Jablonec ).

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 80.

Fotoalbum Jaroslava Nováka z mistrovského utkání s FK Jablonec prohlížejte ZDE

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Výborný vstup do utkání, pohledné kombinační akce, ale v síti hostů skončil jen jeden míč a to po centru Kolárika se prosadil hlavou Dolechek. I další průběh byl v naší režii, přesto další branku vstřelil soupeř. Chyba v komunikaci, kdy jsme se nenavázali na náběh za obranu a chladnokrevné zakončení hostujícího hráče. Naši aktivitu to však neotupilo a po další skvělé akci se prosadil Krogner, kterému přihrával Stružinský. Ale soupeř opět brzy po přímém volném kopu srovnal stav. My však dále byli velmi aktivní a po ruce v pokutovém území a sražení Jelínka, jsme dostali možnost kopat dvě penalty, které jak Dolechek tak Jelínek bezpečně proměnili. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny z důvodu lehkých zranění a přeskupili řady z tří obrancového rozestavení na čtyř obráncové. Důvod byl jasný ? Za prvé velice silný vítr, který stěžoval hru a také kvůli kvalitnímu soupeři, který byl v rychlém protiútoku velice nebezpečný a to jsme chtěli eliminovat a zavřít strany. To se nám myslím povedlo, ale náš nedůraz při standardní situaci opět měnil stav a Jablonec snížil na rozdíl jediné branky. Brankově divoký zápas zakončil Dolechek po skvělé přihrávce za obranu od Burdy. Mohli jsme vstřelit i více branek, ale nepřesnost ve finální fázi a výběr řešení nebyl optimální. Přesto musím kluky za hru pochválit, protože se vydali a předvedli hodně slušný fotbal. K tomu i přispěl soupeř velmi dobrým výkonem, kdy nám nedal nic zadarmo a my museli makat do 90 minuty, abychom utkání zvládli. Více takových utkání s tak dobrým soupeřem."

Fotoalbum Martina Kovaříka prohlížejte níže.  

Fotogalerie


Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež