17.11.2018 | Novák Jaroslav

U18: FK Teplice vs. Bohemians Praha 5:3

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 15.KOLO - SOBOTA 17.11.2018

        

FK Teplice U18       vs.      Bohemians Praha U18

5:3 (4:1)

Branky Teplic:  Šmalcl Matěj,  12´ Jelínek Radek,  35´ Navrátil Jiří,  43´ Dolechek Danyil,  52´ Emmer Jakub.

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik ( 46´ Kosinský Martin ) - Mikšovský Michal (K), Zerner Matěj, Dolechek Danyil ( 75´ Rollinger Radek ), Emmer Jakub, Jelínek Radek, Kolárik Martin, Stružinský Matyáš ( 46´ Burda Filip ), Šmalcl Matěj ( 46´ Radoš František ), Navrátil Jiří, Džuban René.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Köck Vladimír - vedoucí.

Žluté karty:  55´ Dolechek ( Teplice ),  90´ Navrátil ( Teplice ) -  90´ Štěpánek ( Bohemians ).

Rozhodčí: Talpáš Petr - Štelcig Lukáš, Berky Lukáš.

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 80.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Skvělý začátek utkání. Po skoro dokonalých akcích jsme se dvakrát prosadili. Nejdříve ve 4. minutě sehraný aut zakončil Šmalcl a ve 12. minutě po další akci Šmalcla zakončoval Jelínek. Výborných 10 minut, kdy jsme na hřišti dominovali. Avšak Bohemka nic nezabalila ba naopak, otřepala se po inkasovaných gólech a začala nás tlačit před vlastní pokutové území a vytvářela si i šance, pro nás ke štěstí proměnila jen jedinou a to v 16. minutě. Ve chvílích jejího tlaku se nám podařilo vstřelit třetí branku, která u hostí vzbuzovala emoce. Ve 35. minutě Kolárik z pozice ležícího čistě vypíchl míč a Navrátil už neměl problém zakončit. Hosté se hodně zlobili na rozhodčího a vzbudili na hřišti velké vášně, ale po zjištěných informacích se nakonec o žádný faul nejednalo a branka byla naprosto regulérní. Ale od té chvíle se na hřišti začalo jiskřit a nepomohla tomu relativně ani čtvrtá branka Dolechka ve 43. minutě, která zakončila poločas. Do druhého poločasu jsme udělali předem avizované změny tak, ať si v posledním utkání zahrají všichni hráči. Změnili jsme i rozestavení z 3:4:3 na 4:4:2 s myšlenkou více hrát v bloku a vyrážet do rychlých protiútoků. Ale neuplynuly ani 2 minuty druhého poločasu a my lovili míč ze své sítě. Bohemka v těchto chvílích byla lepším týmem. Utkání mělo obrovský náboj, bylo tam hodně emocí, které neuklidnila ani další naše branka v 52. minutě po individuální akci Emmera. I když jsme měli zpět tříbrankové vedení, na hřišti se bojovalo o každý centimetr. Hráči Bohemky více drželi míč a my se soustředili na pozornou defenzívu. Tu nám Bohemka opět nalomila v 61. minutě, kdy se opět dotáhla na dvě branky. To nás lehce znervóznělo, ale nakonec jsme to zvládli a poslední utkáni v roce vyhráli. Musím říct, že k nám přijel velmi těžký soupeř, řekl bych nejlepší ze všech. Do tohohle utkání měli nejvíce vstřelených branek (88) a nejméně inkasovaných (7). Velmi dobře kombinoval, byl dostatečně agresivní a silný v osobních soubojích. O to více je cennější, že se nám podařilo vstřelit pět branek a utkání vyhrát.

A že měl zápas emoce a byl vyhecovaný ? Ano byl, utkání skončilo, hráči i trenéři si podali ruce a jede se dál, my dnes byli produktivnější a proto vyhráli."

Foto: Nikol Kuncová ( Kompletní fotoalbum na Facebooku ZDE ).

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež