U18: FK Teplice vs. Baník Sokolov 5:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 11.KOLO - SOBOTA 20.10.2018

FK Teplice U18     vs.    FK Baník Sokolov U18

5:0 (2:1)

Branky Teplic:    19´, 65´ a 78´ Dolechek Danyil,  02´ Jelínek Radek,  49´ Navrátil Jiří.

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik ( 46´ Košťál Zlatan ) - Mikšovský Michal, Zerner Matěj, Burda Filip (K), Dolechek Danyil, Kolárik Martin, Jelínek Radek, Stružinský Matyáš ( 62´ Kraus Tomáš ), Radoš František, Šmalcl Matěj, Navrátil Jiří.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent a vedoucí.

Žluté karty:  bez karet.

Rozhodčí: Klupák Petr - Smrž Jan, Chiriac Lukáš.

Stadion: Stínadla / UMT.

Diváků: 70.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Hned ve druhé minutě utkání jsme se dostali do vedení, kdy po centru Zernera hlavou skóroval Jelínek. V dalším průběhu jsme měli další šance, ale i soupeř nezůstal pozadu. Hrálo se nahoru dolů, utkání mělo své tempo a nasazení. My si vytvořili poměrně dost šancí, prosadil se však jen Dolechek. Sokolov si také vytvořil dvě šance, ale ani jednu nevyužil, a tak se šlo do kabin za stavu 2:0 v náš prospěch. Druhý poločas už jsme více drželi míč, přidali tři branky a utkání zvládli. Kluci makali, snažili se předvádět to co od nich chci, tak můžu být s hrou spokojen. Je třeba na sobě neustále pracovat a držet si výkonnost a chtít od sebe ještě víc. Blíží se vrchol podzimu a s ním i těžší soupeři a v konfrontaci s nimi chceme samozřejmě uspět."