U18: FK Seko Louny vs. FK Teplice 0:2

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 19.KOLO - NEDĚLE 31.03.2019

SK Seko Louny U19           vs.        FK TEPLICE U18

0:2 (0:1)

Branky Teplic: 34´ Džuban René ( as. Mikšovský Michal ) -   57´ Navrátil Jiří ( as. Radoš František ).

Statistiky utkání: Střely na branku 4:7 ( 3:4, 1:3 ) *** Střely mimo branku 2:6 ( 1:3, 1:3 ) *** Střely celkem 6:13 ( 4:7, 2:6 ) *** Vyložené šance 2:4 ( 2:2, 0:2 ) *** Ofsajdy 2:6 ( 1:3, 1:3 ) *** Rohové kopy 5:2 ( 3:1, 2:1 ) *** Fauly 5:11 ( 2:4, 3:7 ).

Sestava Teplic: 1 Dombrovskij Patrik - 20 Kraus Tomáš, 4 Burda Filip, 2 Mikšovský Michal, 14 Radoš František - 11 Kolárik Martin ( 46´ 17 Navrátil Jiří ), 5 Novák Zbyšek, 6 Rollinger Radek, 16 Šmalcl Matěj - 19 Džuban René (K) ( 80´ 12 Češpiva Jan ), 15 Kronger Matěj.

Realizační tým Teplic: Novák Martin - trenér, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Hanzal Jan, Steinmetzová Lenak

Karty: bez karet.

Stadion: Louny UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Martina Nováka: " Netradičně v neděli poslední březnový den jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát na hřiště FK Seko Louny U19. Přestože hlavní travnaté hřiště areálu U Velodromu vypadalo velmi solidně, náš duel s domácími se odehrál na sousední „malé umělce“, jejíž kvalita je už bohužel velmi špatná. Povrch ale pro nás rozhodně neměl být problémem v získání dalších bodů do tabulky České divize dorostu. Zásadním problémem pro nás byla v první řadě s elánem a velkým odhodláním hrající jedenáctka domácích borců. V úvodní půli jsme si s hlubokým obranným blokem lounských nedokázali poradit a naše ofenzivní výpady končili ještě před šestnáctkou domácích. Chyběla nám přesnost přihrávek, kreativita a lepší pohyb. Po několika nebezpečných brejcích domácích, ve kterých hráli hlavní roli zejména Grund a Beneš, nás podržel spolehlivě chytající Dombrovskij. Vedoucí branku jsme vstřelili až ve 34.minutě, kdy po průnikové přihrávce stopera Mikšovského si prostor ve vápně zjednal kapitán Džuban a přesnou střelou k tyči nám zajistil těsné poločasové vedení. Ve druhé půli jsme zpřesnili hru a po velmi slabém výkonu z úvodního poločasu, jsme se častěji dostávali před domácího brankáře Pařízka zejména rychlejší kombinační hrou na jeden dotek. Jedna taková akce se nám vydařila v 57.minutě, kdy pro přihrávce z levé strany od Radoše dokázal z malého vápna přesně zakončit střídající Navrátil. Domácí byli dnes nebezpeční až do závěrečného hvizdu rozhodčího Kyncla a my tak museli být stále koncentrovaní zejména v obranných řadách, které ale pracovali celkem spolehlivě a již nedovolili soupeři vstřelit kontaktní branku."