04.10.2018 | Novák Jaroslav

U18: FK Junior Děčín vs. FK Teplice 1:6

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 8.KOLO - STŘEDA 03.10.2018

  FK Junior Děčín U19        vs.       FK Teplice U18

1:6 (1:4)

Branky Teplic:  8´ Burda Filip,  29´ Jelínek Radek,  37´ Navrátil Jiří,  44´ Šmalcl Matěj,  59´ Emmer Jakub,  84´ Džuban René.

Sestava Teplic: Kosinský Martin ( 46´ Dombrovskij Patrik ) - Zerner Matěj ( 46´ Mikšovský Michal ), Burda Filip ( 46´ Novák Zbyšek ), Dolechek Danyil, Emmer Jakub ( 69´ Kraus Tomáš ), Jelínek Radek, Kolárik Martin, Stružinský Matyáš (K), Radoš František ( 46´ Džuban René ), Šmalcl Matěj, Navrátil Jiří.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent.

Žluté karty: 72´ Běloubek ( DC ).

Rozhodčí: Trojan Michal - Vlk Lukáš, Jirsák Jaroslav.

Stadion: ŘEZUZ Děčín - tráva.

Diváků: 50.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Na utkání jsme se připravovali tak, jako na každé jiné. Respekt a pokora k soupeři i přesto, že jsme věděli kolik inkasovali branek a jaké měli postavení v tabulce. To však je pro nás bezpředmětný, protože nás zajímá náš výkon a naše hra. A ta mě celkově moc neuspokojila. Výsledek byl lepší než předvedená hra. Chybělo mi tam více sprintových náběhů, větší nasazení, větší kvalita na míči a menší procento nevynucených jednoduchých chyb. Kluci nemuseli vynaložit větší úsilí a nedokázali se sami motivovat k tomu, aby celé utkání hráli nadoraz. Vím, že to není úplně jednoduchý, udržet koncentraci a nasazení celé utkání za rozhodnutého stavu, ale já to vyžaduji a jen to, že to dohrajeme nebo si každý bude hrát na sebe mi prostě nestačí."

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež