U18: FK Baník Sokolov vs. FK Teplice 1:1

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U18 - NEDĚLE 20.01.2019

Baník Sokolov U19       vs.      FK TEPLICE U18

1:1 (0:0)

Branky Teplic:  88´ Burda Filip ( as. Kolárik Martin ).

Statistiky utkání: Střely na branku 7:10 ( 4:4, 3:6 ) *** Střely mimo branku 3:10 ( 1:7, 2:3 ) *** Střely celkem 10:20 ( 5:11, 5:9 ) *** Vyložené šance 2:7 ( 2:3, 0:4 ) *** Ofsajdy 0:1 ( 0:1, 0:0 ) *** Rohové kopy 4:7 ( 3:3, 1:4 ) *** Fauly 8:11 ( 5:3, 3:8 ).

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Leder Jakub, Burda Filip (K), Novák Zbyšek, Stružinský Matyáš - Kolárik Martin, Šmalcl Matěj, Jelínek Radek, Jirkovský Martin - Dolechek Danyil, Navrátil Jiří.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Stadion: UMT U zimního stadionu v Sokolově.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Druhé přípravné utkání jsme odehráli v Sokově, kde jsme nastoupili proti  domácí U19. Od úvodního hvizdu rozhodčího jsme velice dobře kombinovali, hráli organizovaně a byli lepším týmem. Jediné co nám chybělo byly vstřelené branky po obrovských šancích, které jsme si dokázali vytvořit. Poločasový stav 0:0 tak byl pro nás neúspěchem a když po jediné chybě ve druhém poločase domácí skórovali, tahali jsme výsledkově za kratší konec. Kluci však nic nevzdali, měli obrovskou snahu vstřelit branku a nakonec byli odměněni v 88.minutě, kdy se prosadil po rohovém kopu Burda, který tak srovnal stav na 1:1. V posledních vteřinách utkání jsme měli ještě jednu tutovou šanci, ale Navrátila po přesné přihrávce Kolárika vychytal domácí brankář."