U18: FK Arsenal Č.Lípa vs. FK Teplice 1:5

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 22.KOLO - SOBOTA 02.03.2019

FK Arsenal Č.Lípa U19           vs.        FK TEPLICE U18

1:5 (1:3)

Branky Teplic: 8´ Krogner Matěj ( as. Dolechek Danyil ) -   22´ Jelínek Radek ( as. Rollinger Radek )  -    41´ Jelínek Radek ( as. Stružinský Matyáš ) - 64´ Jelínek Radek ( přímý kop ) - 89´ Dolechek Danyil ( as. Radoš František ).

Statistiky utkání: Střely na branku 3:18 ( 1:10, 2:8 ) *** Střely mimo branku 4:8 ( 3:5, 1:3 ) *** Střely celkem 7:26 ( 4:15, 3:11 ) *** Vyložené šance 2:6 ( 1:4, 1:2 ) *** Ofsajdy 0:3 ( 0:1, 0:2 ) *** Rohové kopy 4:9 ( 1:2, 3:7 ) *** Fauly 12:7 ( 3:5, 9:2 ).

Sestava Teplic: Dombrovskij Patrik - Mikšovský Michal, Burda Filip ( 58´ Kraus Tomáš ), Novák Zbyšek - Stružinský Matyáš, Rollinger Radek (K), Jelínek Radek, Radoš František - Krogner Matěj, Džuban René, Dolechek Danyil.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí.

Rozhodčí: Kvítek Michael - Bohata Antonín, Ďörď Mario.

Karty: ŽK 60´ Rollinger ( Teplice ), ŽK 62´ Kučera ( Česká Lípa ), ŽK 62´ Džuban ( Teplice ).

Stadion: Městský stadion U Ploučnice / UMT.

Diváků: 40.

Fotoalbum z mistrovského utkání s FK Arsenal Česká Lípa prohlížejte ZDE

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Jarní část mistrovské soutěže jsme začali na hřišti Arsenalu Česká Lípa. V začátku utkání na nás šla vidět velká chuť, kterou nezmrazila ani inkasovaná branka již ve 2.minutě. Neustále jsme se tlačili před branku soupeře a po přihrávce Dolecheka hned v 8.minutě srovnal stav Krogner. V dalším průběhu jsme domácí tlačili před vlastní pokutové území, ale ve finální fázi jsme byli zbrklí a nepřesní a toho domácí dvakrát mohli využít, když jsme jim jednoduše nabídli dostat se do šancí. Nakonec se nám přeci jenom domácí podařilo do poločasu zlomit, kdy se dvakrát prosadil Jelínek. Druhý poločas byl podobný tomu předešlému utkání s Modlany a to ve smyslu, že si hráči už jen chtěli dát branku, hráli hodně individuálně a celkově naše hra postrádala patřičnou kvalitu. Takže na jedné straně je konečný výsledek a na druhé je předvedená hra hlavně tedy ve druhém poločase, s kterou my trenéři spokojení být nemůžeme."