U18: FC Slavia K.Vary vs. FK Teplice 0:2

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU - ČDD U 19 B

12.kolo - pátek 25.10.2019 - 14:15 - Drahovice UMT

0:2 (0:1)

Branky Teplic: 29. M. Krogner, 85. D. Fakin.

Sestava Teplic: M. Kosinský - R. Rollinger ( 59. M. Suchý ), M. Vachoušek, R. Klepáček, J. Brezovský ( 59. T. Huml ), V. Čermuš, D. Dolechek, P. Janda ( 46. D. Fakin ), J. Kovalčík, M. Krogner, R. Jelínek ( 59. M. Havel ).

Realizační tým Teplic: Dolinský Martin - trenér, Köck Vladimír - asistent a vedoucí.

Rozhodčí: Coufal Jaroslav - Škarda Adam, Vošmik Václav.

Stadion: Drahovice / UMT.

Diváků: 30.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Martina Dolinského:

" Z naší strany velmi nepovedené utkání a pouze splněná povinnost zisku tří bodů. Soupeř nás celý první poločas přehrával důrazem v osobních soubojích, bojovností a elánem. Naši hráči si naopak mysleli, že zápas se dá zvládnout bez běhání, touhy po vítězství a bojovnosti. Po bouřlivé poločasové přestávce se naše hra zlepšila, přesto jsme zdaleka nepodali výkon jako v předchozích utkáních ( Liberec, Dukla ). Doufám, že tento zápas byl pro nás všechny velkým varováním a ve zbývajících zápasech podzimní části se budeme prezentovat úplně jiným fotbalovým projevem."