U18: CU Bohemians Praha vs. FK Teplice 7:3

ČDD U19 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - PŘEDEHRÁVKA 30.KOLA - PÁTEK 19.04.2019

CU Bohemians Praha U18           vs.        FK TEPLICE U18

7:3 (4:0)

Branky Teplic: 70´ Džuban René ( as. Navrátil Jiří ) -   76´ Jelínek Radek ( as. Džuban René ) - 89´ Češpiva Jan ( as. Kolárik Martin ).

Statistiky utkání: Střely na branku 12:9 ( 6:3, 6:6 ) *** Střely mimo branku 4:5 ( 1:3, 3:2 ) *** Střely celkem 16:14 ( 7:6, 9:8 ) *** Vyložené šance 4:1 ( 2:0, 2:1 ) *** Ofsajdy 4:1 ( 1:1, 3:0 ) *** Rohové kopy 2:3 ( 1:2, 1:1 ) *** Fauly 8:7 ( 4:4, 4:3 ).

Sestava Teplic: 1 Dombrovskij Patrik - 5 Novák Zbyšek, 4 Burda Filip ( 46´ 3 Zernej Matěj ), 2 Mikšovský Michal, 14 Radoš František - 19 Češpiva Jan, 10 Jelínek Radek, 6 Rollinger Radek ( 48´ 17 Navrátil Jiří ), 12 Stružinský Matyáš ( 46´ 11 Kolárik Martin ) - 20 Džuban René (K), 16 Šmalcl Matěj.

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent, Novák Jaroslav - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Ulrich Tomáš - Tikal Jan, Král Petr.

Karty:   54´  Seniv ( Bohemians ) -   54´  Radoš ( Teplice ).

Stadion: Loko Vršovice - tráva.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Na Bohemians jsme jeli plni očekávání z konfrontace s týmem, který u nás na podzim patřil k nejlepším a také vidiny po dlouhé době kvalitního utkání. Brzy jsme však pochopili, že se blíží Velikonoce a že si odvezeme pořádnou nadílku. I když tomu úvodní pětiminutovka nenasvědčovala, tak jsme hned v 5.minutě soupeři doslova darovali první branku a odstartovali tak poločasovou sérii našich nepochopitelných individuálních lapsusů. Herně jsme nepropadali, ale to co jsme byli schopni vyprodukovat ve prospěch soupeře, to bylo opravdu jak se v boxu říká na ručník. Naše individuální chyby soupeř dokonale využil a dostal se do velké pohody a my byli rádi za poločas, který skončil jen 4:0 pro Bohemku. O poločasové přestávce nebylo v kabině až tak divoko, ale nějak jsme zareagovat museli. Změnili jsme rozestavení na tři obránce a trošku zamíchali sestavou. Bohužel ale i druhý poločas začal stejně jako ten první. My se snažili o vstřelení branky a herně jsme byli rovnocenným soupeřem, ale naše produktivita byla nulová. A když už to vypadalo na totální debakl, podařilo se nám konečně vstřelit branku. Najednou jsme zjistili, že to jde, přidali jsme vzápětí i druhou branku a hned na to měli i další vyloženou šanci, kterou jsme ale nevyužili. Samozřejmě v těchto chvílích už Bohemka nebyla tak pozorná a hrálo se nahoru dolů. Závěr utkání byl hodně vyhecovaný, dá se říci až nedůstojný. Důvodem bylo několik ostrých zákroků a náš údajný faul na brankáře při naší vstřelené třetí brance. Jsem za kluky a za nás trenéry rád, že jsme udrželi emoce a utkání se ctí dohráli, přijali porážku a nehledali výmluvy jinde než by jsme měli."