20.12.2018 | Novák Jaroslav

U17: Zimní přípravné období 2018/19

Zimní přípravné období ZPO 2018/19 - FK Teplice U17 - ročník 2002:

  • Sraz v pondělí 07. 01. 2019 ve 14:30 hodin na Stínadlech ( TJ od 15:00 ).
  • V rámci TJ se vyhodnotí plnění individuálních plánů a upřesní plán ZPO.
  • Od. 13. 02 do 17. 02. 2019 proběhne herní soustředění v Uherském Brodě.
  • Cena na osobu za soustředění činní cca 2800 Kč ( bude upřesněno ).
  • Po návratu ze soustředění budou následovat TJ a PU v rámci ZPO.
  • Mistrovská utkání začínají o víkendu 3. a 4.3.2019.

Realizační tým FK Teplice U17:

  • Hlavní trenér - Ladislav Jamrich - licence A UEFA - mobil 722 912 999
  • Asistent trenéra - Ing. Radim Laibl - licence A UEFA
  • Kondiční trenér - Bc. Ondřej Chlad - licence B UEFA
  • Vedoucí mužstva - Ing. Igor Zdeněk

Rozpis přípravných utkání:

  • 09.01.2019Mostecký FK U17 (V)
  • 12.01.2019 - FK Varnsdorf (V)
  • 16.01.2019 - Mostecký FK U18 (V)
  • 20.01.2019 - FK Baník Sokolov (V)
  • 23.01.2019 - FC Erzgebirge Aue (V)
  • 26.01.2019 - 12:45 - 1.FK Příbram (D)
  • 02.02.2019 - 12:45 - FC Hradec Králové (D)
  • 10.02.2019 - 13:00 - 1. FC Norimberk (Cheb)
  • 13.02.2019 - 10:30 - FC Vysočina Jihlava (Uherský brod)
  • 14.02.2019 - AS Trenčín (Uherský Brod)
  • 17.02.2019 - FC Spartak Trnava (Uherský Brod)
  • 23.02.2019 - 12:45 - FK Motorlet Praha (D)
  • 03.03.2019 - MU - MFK Chrudim (V)

Předběžný tréninkový plán na ZPO 2018/19 - FK Teplice U17 - ročník 2002:

LEDEN 2019 D O P O L E D N E  O D P O L E D N E 
Úterý 1.1. individuální plán individuální plán
Středa 2.1. individuální plán individuální plán
Čtvrtek 3.1. individuální plán individuální plán
Pátek 4.1. individuální plán individuální plán
Sobota 5.1. individuální plán individuální plán
Neděle 6.1. individuální plán individuální plán
Pondělí 7.1. 14,30 sraz na Stínadlech 15,00 Zahajovací TJ
Úterý 8.1. 8,00 Hala Topav 15,30 TJ
Středa 9.1. PU Mostecký FK (V)
Čtvrtek 10.1. 8,00 Plavecká hala 16,00 TJ
Pátek 11.1. 15,30 TJ
Sobota 12.1. FK Varnsdorf (V)
Neděle 13.1.
Pondělí 14.1. 15,30 TJ
Úterý 15.1. 8,00 Relax 15,30 TJ
Středa 16.1. 8,00 UMT 17,00 Mostecký FK U18 (V)
Čtvrtek 17.1. 8,00 Plavecká hala 16,00 TJ
Pátek 18.1. 15,30 TJ
Sobota 19.1.
Neděle 20.1. FK Baník Sokolov (V)
Pondělí 21.1. 15,30 TJ
Úterý 22.1. 8,00 Hala Topav 16,00 TJ
Středa 23.1. 8,00 UMT FC Erzgebirge Aue (V)
Čtvrtek 24.1. 8,00 Plavecká hala 16,00 TJ
Pátek 25.1. 15,30 TJ
Sobota 26.1. 12,45 1.FK Příbram (D) 
Neděle 27.1.
Pondělí 28.1. 15,00 TJ
Útery 29.1. 8,00 Relax 16,00 TJ
Středa 30.1. 8,00 UMT 16,00 Letná
Čtvrtek 31.1. 8,00 Plavecká hala 16,00 TJ

ÚNOR 2019 D O P O L E D N E   O D P O L E D N E  
Pátek 1.2. 15,30 TJ
Sobota 2.2. 12,45 FC Hradec Králové (D)
Neděle 3.2.
Pondělí 4.2. 15,30 TJ
Úterý 5.2. 8,00 Hala Topav 16,00 TJ
Středa 6.2. volno 16,00 DPP
Čtvrtek 7.2. 8,00 Plavecká hala volno
Pátek 8.2. 15,30 TJ
Sobota 9.2.
Neděle 10.2.    12,00 1.FC Norimberk (Cheb) 12,45 SK Kladno (D)
Pondělí 11.2.
Úterý 12.2. 8,00 UMT 16,00 TJ
Středa 13.2. HS 10,30 FC Vysočina Jihlava (Brod) HS = Herní soustředění
Čtvrtek 14.2. HS AS Trenčín (Brod)
Pátek 15.2. HS
Sobota 16.2. HS
Neděle 17.2. HS FC Spartak Trnava (Brod)
Pondělí 18.2.
Úterý 19.2.
Středa 20.2. 8,00 UMT 15,30 TJ
Čtvrtek 21.2. 8,00 Plavecká hala 16,00 TJ
Pátek 22.2. 15,30 TJ
Sobota 23.2. 12,45 FK Motorlet Praha (D)  
Neděle 24.2.
Pondělí 25.2. JP JP = Jarní prázdniny 15,30 TJ
Úterý 26.2. JP 8,00 Relax 15,30 TJ
Středa 27.2. JP 10,00 posilovna 16,00 Letná
Čtvrtek 28.2. JP 10,00 posilovna 16,00 TJ

BŘEZEN 2019 D O P O L E D N E O D P O L E D N E
Pátek 1.3.   JP 10,00 TJ
Sobota 2.3.
Neděle 3.3. MU MFK Chrudim (V)
Pondělí 4.3. 15,30 TJ
Úterý 5.3. 8,00 Hala Topav 15,00 TJ
Středa 6.3. 8,00 UMT 15,00 TJ
Čtvrtek 7.3. 8,00 Plavecká hala 15,30 TJ
Pátek 8.3. 15,30 TJ
Sobota 9.3.
Neděle 10.3. MU FK Náchod (D)  
Pondělí 11.3. 15,30 TJ
Úterý 12.3. 8,00 Hala Topav 15,00 TJ
Středa 13.3. 8,00 UMT 15,00 TJ
Čtvrtek 14.3. 8,00 Plavecká hala 15,30 TJ
Pátek 15.3. 15,30 TJ
Sobota 16.3.
Neděle 17.3. MU AC Sparta Praha (V)
Pondělí 18.3.   15,30 TJ
Úterý 19.3. 8,00 Hala Topav 15,00 TJ
Středa 20.3. 8,00 UMT 15,00 TJ
Čtvrtek 21.3. 8,00 Plavecká hala 15,30 TJ
Pátek 22.3. 15,30 TJ
Sobota 23.3.
Neděle 24.3. MU FK Ústí n.L. (D)
Pondělí 25.3. 15,30 TJ
Úterý 26.3. 8,00 Hala Topav 15,00 TJ
Středa 27.3. 8,00 UMT 15,00 TJ
Čtvrtek 28.3. 8,00 Plavecká hala 15,30 TJ
Pátek 29.3. 15,30 TJ
Sobota 30.3.
Neděle 31.3. MU FK Pardubice (V)

  

Bonusový klub FK Teplice - mládež Bonusový klub FK Teplice - mládež