U17: Trenér Šourek hodnotil soustředění

Hlavní trenér mladšího dorostu FK Teplice U17 David Šourek hodnotil soustředění v areálu SK Roudnice ve Vědomicích:

"Máme za sebou náročné soustředění v krásném areálu v Roudnici nad Labem. V pěti dnech nás čekalo celkem 7 tréninkových jednotek a 2 přátelská utkání, takže jsme kladli velký důraz na stravu a regeneraci."

"V prvním utkání jsme narazili na soupeře, se kterým jsme se již v přípravě utkali a byl to nejstarší dorost Roudnice. Tentokrát již oba týmy byly v jiné fázi přípravy a na tempu a kvalitě utkání to bylo znát. Celý zápas se odehrál ve vysokém tempu a byl velmi přínosný pro obě strany. Výhra 3:1 byla pro kluky odměnou."

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U17 - ČTVRTEK 23.7. 2020 - 10:30

VOŠ Roudnice U19   vs.   FK TEPLICE U17

1:3 ( 0:1 )

Branky Teplic:

32. Kříž, 75. Bartoš (penalta), 80. Trnovec.

Sestava Teplic:

Grümann – Bílek, Hrdlička, Kozel, Bartoš – Jungman, Kříž, Skuhrovec – Štercl ( 50. Hloušek ), Pěček, Trnovec.

"Na konci náročného soustředění přijel Liberec. Bohužel do druhého zápasu jsme nastoupili ve značně improvizované sestavě, kdy vlivem zranění a nemocí nám chybělo 6 hráčů. I přes to jsme odehráli dobré utkání, kdy jsme dvakrát vedli, ale nedokázali jsme to dotáhnout do vítězného konce a s Libercem jsme se rozešli smírně 2:2."

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ U17 - SOBOTA 25.7. 2020 - 10:30

FK TEPLICE U17   vs.   FC Slovan Liberec U17

2:2 ( 1:1 )

Branky Teplic:

1. Trnovec, 70. Trnovec.

Sestava Teplic:

Myška – Kolář, Hrdlička ( 25. Bílek ), Kozel, Bartoš – Jungman ( 70. Sůra ), Skuhrovec, Pěček ( 20. Štercl ) – Hloušek, Život ( 70. Vyhnal ), Trnovec.