U17 Future: Milan Hadinec v reprezentaci

Reprezentační výběr České republiky U17 Future má za sebou dubnový sraz, během kterého odehrál dva přípravné zápasy v Belgii. Tento sraz absolvoval s reprezentací také talentovaný Milan Hadinec - ročník 2002, hráč teplické sedmnáctky, kterou vede v České lize žáků zkušené trenérské duo Ladislav Jamrich a Radim Laibl.

Český výběr U17 pod vedením trenéra Václava Kotala remizoval v úterý 9.4. v Belgii s domácím výběrem 2:2. Dle slov trenéra diváci viděli velmi zajímavé utkání, které bylo pro české hráče především velkou zkušeností, protože to bylo prakticky první setkání výběru U17 Future. Na hráčích Belgie bylo naopak vidět, že už spolu něco odehráli a jejich souhra byla lepší a vědomější. Milan Hadinec v tomto utkání odehrál na pozici levého obránce celých 90 minut.

Český reprezentační výběr U17 Future ve čtvrtek 11.4. skvěle zvládl odvetu v Belgii. Zatímco v úterý skončilo utkání remízou 2:2, čtvrteční utkání skončilo vysokou výhrou 4:0 v podání českých mladíků. Milan v tomto utkání přišel na hřiště v 86.minutě, když vystřídal hradeckého Adama Novotného.

"Bylo to utkání se spoustou šancí, dokázali jsme trestat chyby soupeře" uvedl bezprostředně po vysoké výhře reprezentační trenér Václav Kotal.

Co je základním cílem reprezentačních Future týmů čtěte na webu fotbal.cz ZDE.