U17: FK Ústí n/L vs. FK Teplice 4:4 (PK:3:0)

15.kolo - středa 13.11.2019 - 12:15 - Masarykova / UMT

4:4 (1:1) - (PK:3:0)

Branky Teplic: 28. J. Vacek,   78. Š. Plicka, 79. Š. Plicka, 90+1. V. Musil.

Sestava Teplic: M. Fiala - L. Jamrich, T. Cohla (K) , J. Vacek ( 46. J. Leden ), V. Musil, Š. Chaloupek, M. Korselt ( 59. M. Bejček ), D. Köstl, K. Šebor ( 70. Š. Plicka ), D. Linda ( 57. P. Bucek ), V. Pokorný.

Realizační tým Teplic: Novák Radim - trenér, Šourek David - asistent a vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Doubek Tomáš - Liška Daniel, Walter Karel.

Stadion: Masarykova / UMT.

Diváků: 120.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Radima Nováka:

" Stejný zápas jako vždy s Ústím. Ústí bojovalo o každý metr hřiště a my jsme prvních 15 minut nehráli to co jsme si řekli. Až po té 15 minutě jsme začali využívat naše kreativní středové hráče a dostávali se do brankových příležitostí. Po poločase jsme obdrželi branky z naší nedůslednosti při standardních situacích a už to vypadalo, že je zápas rozhodnutý za stavu 4:1 pro domácí. Poté jsme ale začali hrát rychle a přesně, soupeře jsme zatlačili a měli trvalý tlak z něhož jsme dokázali vyrovnat na konečných 4:4. To nám ukázalo dvě věci, že máme morál a pokud z nás spadne i veškerá nervozita jsme schopni hrát uvolněně a dostáváme se snadno do šancí. Je jen škoda, že tímto způsobem nedokážeme hrát po celou dobu. Ústí dnes bylo lepší v důrazu a v osobních soubojích a my zase v kombinaci a fotbalovosti."