U17: FK Teplice vs. MFK Chrudim 3:4np

ČESKÁ LIGA DOROSTU - ČLD U 17 B

14.kolo - neděle 10.11.2019 - 12:45 - Na Stínadlech UMT

3:3 (2:2) - (PK:3:4)

Branky Teplic: 19. K. Šebor, 28. J. Vacek, 67. M. Bejček.

Sestava Teplic: R. Charvát - V. Musil ( 63. M. Bejček ), Š. Chaloupek, D. Köstl ( 55. P. Bucek ), L. Jamrich, T. Cohla (K), J. Vacek, M. Korselt ( 46. D. Linda ), V. Pokorný, Š. Plicka ( 46. J. Leden ), K. Šebor.

Realizační tým Teplic: Novák Radim - trenér, Šourek David - asistent a vedoucí.

Rozhodčí: Plzák Daniel - Mráz Miroslav, Šanda David.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 30.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Radima Nováka:

" K hráčům jsem byl velmi kritický o poločase a to hlavně z důvodu ochoty získávání míčů, "černé" práce a podstupování osobních a běžeckých soubojů směrem k naší bráně. Bohužel to zastíní výborné momenty, kterých bylo také dost, hlavně ve výstavbě útoků od naší branky. Musíme zapracovat společně s hráči na tom, že fotbal se rozhoduje kolem pokutového území a uvnitř pokutového území. Vzhledem k tomu, že s každým soupeřem si vypracujeme spousty situací, které ohrožují jeho branku a herně jsme většinu času dominantní tak se nemůže stát, abychom my dali pouze tři branky a soupeř z brejkových situací, které měl 3 až 4 každý poločas dal také tři. Samozřejmě je potřeba brát i sílu soupeře, který byl velmi ochotný s námi běhat až do úplného závěru a právě do zmíněných brejků chodil důrazně a ve velkém počtu hráčů. Máme poslední mistrovské utkání v Ústí, které se bude odehrávat v podobném duchu a my se z tohoto musíme poučit a být více důslední."