MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 17 B - 4.KOLO - NEDĚLE 02.09.2018

FK Teplice U17      vs.     FK Pardubice U16

4:1 (2:0)

Branky Teplic: a 32´ Janda Petr, 47´ Kovalčík Jaroslav, 76´ Lukáš Martin

Sestava Teplic: Zdeněk Daniel - Kozák Jan, Köstl David, Kočka Stanislav, Fakin Daniel ( 46´ Klepáček Robert ), Dubnický Matyáš ( 46´ Hadinec Milan ), Čermuš Vojtěch ( 33´ Leder Jakub ), Kovalčík Jaroslav (K), Hural Pavel, Lukáš Martin, Janda Petr.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Chlad Ondřej - kondiční trenér.

Žluté karty: bez karet.

Červená karta:   28´  Köstl David ( Teplice ).

Rozhodčí: Talpáš Petr - Davignon Jan, Wencl Petr.

Stadion: FK Duchcov - tráva.

Diváků: 80.

Průběh utkání slovy trenéra Radima Laibla: " Zápas začal pro domácí výborně, z levé strany poslal svůj centr Fakin na hlavu Jandy a bylo to 1:0. Tato branka ale jakoby ublížila domácí týmu, který svoji sebedůvěru povýšil na lehkovážnost až bohorovnost. Po hrubých chybách Lukáše jsme již od 28. minuty hráli bez vyloučeného Kostla, který fauloval unikajícího hostujícího útočníka. Sice jsme opět Jandou navýšili ve 32. minutě skóre, ale rozpačitý dojem z výkonu to nezměnilo. Ve druhém poločase se hrál zajímavý fotbal, domácí se zlepšili a ani nebylo poznat, že hrají o jednoho muže méně. Oba týmy si vypracovaly zajímavé šance, až nakonec se skóre utkání zastavilo na stavu 4:1 pro domácí."

Hodnocení utkání slovy trenéra Ladislava Jamricha: " Jsem zklamaný výkonem našich kluků, do zápasu nastoupili až s přehnaným sebevědomím s myšlenkou, že se jim nemůže nic stát. Po tom, co trošku procitli, se již nedokázali dostat do zápasu, i když je potřeba říci, že ve 2. poločase jsme se zlepšili. Kuriózně nám vyloučení našeho hráče pomohlo a v menším počtu hráčů jsme hráli mnohem lépe."