U17: FK Teplice vs. FK Meteor Praha 2:0

ČESKÁ LIGA DOROSTU - ČLD U 17 B

12.kolo - neděle 27.10.2019 - 12:45 - Stínadla UMT

2:0 (0:0)

Branky Teplic: 83. K. Šebor, 90. K. Šebor.

Sestava Teplic: R. Charvát - V. Musil, Š. Chaloupek, D. Köstl, L. Jamrich, D. Linda, M. Korselt, P. Život, V. Pokorný, Š. Plicka ( 55. J. Brezovský ), J. Leden ( 61. K. Šebor ).

Realizační tým Teplic: Novák Radim - trenér, Chlad Ondřej - asistent.

Rozhodčí: Kyncl Tomáš - Klimpl Miroslav, Rouček Karel.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Diváků: 50.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Radima Nováka:

" Soupeř byl velmi organizovaný, bránil až od poloviny hřiště a nám se dlouhou dobu nedařilo dát branku čímž by i oni museli začít trochu otvírat obrannou řadu.

Nicméně si myslím, že zápas z naší strany měl slušné parametry, kdy jsme byli hodně trpěliví a snažili se postupnou kombinací, hlavně ze stran, dostat do brankových příležitostí. Myslím, že střídající hráči vnesli do zápasu ještě větší tlak v pokutovém území a nakonec jsme jednu ze svých šancí proměnili a v závěru přidali ještě jednu branku a tím soupeře udolali."