ČLD U17 B - MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - 23.KOLO - PÁTEK 26.04.2019

FK TEPLICE U17              vs.             FK Dukla Praha U16

2:1 (1:0)

Branky Teplic: 10´ Procházka Dominik - 63´ Cohla Tobiáš.

Sestava Teplic: 1 Četverik Lukáš - 4 Köstl David, 5 Havel Matěj, 6 Huml Tomáš ( 51´ 2 Brezovský Jan ), 7 Leder Jakub ( 46´ 8 Vachoušek Matyáš ), 9 Procházka Dominik, 10 Klepáček Robert, 12 Čermuš Vojtěch, 13 Kovalčík Jaroslav (K) ( 46´ 15 Lukáš Martin ), 14 Hadinec Milan, 16 Cohla Tobiáš.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Igor Zdeněk - vedoucí, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Rozhodčí: Nedvěd Vít - Kosejk Přemysl, Čupka Ivan.

Karty: bez karet.

Stadion: Stínadla / tráva č.2.

Diváků: 50.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Na přírodní trávě tréninkového hřiště teplických Stínadel se utkali domácí hráči s týmem Dukly Praha. Začátek utkání domácím vyšel, Cohla ještě v samostatném úniku tváří tvář hostujícímu brankáři neuspěl, ale Procházka v 10. minutě už úspěšný byl - 1:0. První poločas přinesl výživný fotbal, hostující hráči prokazovali kvalitu, chtěli hrát fotbal a na to domácí hráči slyšeli. Několik závarů před oběma brankami ale žádnou další branku nepřineslo, a tak se šlo v poločase do šaten za jednobrankového domácího vedení. Druhý poločas pokračoval v zajímavém fotbale, který se divákům musel líbit. v 61. minutě se hosté zaslouženě dočkali střeleckého úspěchu, když se po rohovém kopu hlavou trefil Suchan - 1:1. Domácí si vzali o dvě minuty později vedení zpět na svoji stranu, když agilní Procházka našel v pokutovém území Cohlu a ten bez problémů skóroval - 2:1. Napínavý děj utkání probíhal až do posledních minut a nic na tom nezměnil ani pokutový kop domácích, který totiž Vachoušek neproměnil."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Taková utkání jsou pro naše kluky důležitá, hra měla po celou dobu tempo, byla po celý zápas fyzicky náročná. Soupeř byl houževnatý, fotbalový a v některých fázích zápasu dělal klukům potíže. Kluky musím pochválit za bojovnost a nasazení, k větší spokojenosti bych potřeboval menší množství ztrát během utkání, víc kvality na míči a přímočarost."