U17: FK Teplice vs. FC Slovan Liberec 2:1pen

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 17 B - 13.KOLO - SOBOTA 03.11.2018

FK Teplice U17         vs.       FC Slovan Liberec U17

1:1 (1:0) - (PK:7:6)

Branky Teplic:  02´ Sinu Karol.

Sestava Teplic: Zdeněk Daniel - Kozák Jan, Köstl David, Kočka Stanislav ( 46´ Leder Jakub ), Huml Tomáš ( 60´ Vachoušek Matyáš ), Sinu Karol, Klepáček Robert, Dubnický Matyáš ( 72´ Brezovský Jan ), Kovalčík Jaroslav (K), Hadinec Milan, Hural Pavel ( 19´ Čermuš Vojtěch ).

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí a kustod, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Wiednerová Klára - masér.

Žluté karty:  35´ Kočka (Tp),  52´ Zdeněk (Tp),  80´ Brezovský (Tp) -  75´ Valenta (Lb),  83´ Zvěrina (Lb).

Rozhodčí: Baum Tomáš - Gründl Ladislav, Mudrák Tomáš.

Stadion: FK Duchcov - tráva.

Diváků: 100.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " Velmi zajímavé utkání se odehrálo v duchcovském azylu na skomírajícím trávníku proti soupeři, který prozatím neztratil v soutěži ani bod. Začátek utkání byl z kategorie snů, výborný Hural se protáhl po levém křídle, potáhl míč až k brankové čáře, a pak ho naservíroval jak na podnose navrátilci Sinuovi, který byl v koncovce neomylný - 1:0. Zápas měl od začátku utkání tempo, hosté byli silní na míči, dobře si zakládali útoky. Domácí však dobře bránili, snažili se o vysoký presink a vytvářeli si šance. To už však na hřišti nebyl zraněný Hural. Nebezpečné situace v podání Dubnického, Humla, Čermuše či Kovalčíka však brankou neskončily, střela Hadince skončila na břevně, gól Klepáčka nebyl pro ofsajd uznán. Druhý poločas pokračoval v tom, co začal ten první. Vysoké tempo, nasazení, soubojové chování. V 76. minutě se hostům povedla křídelní akce po levé straně, na jehož konci byl krásný centr, který za bezmocného brankáře Zdeňka usměrnil hostující Ježek - 1:1. Do konce zápasu už stojí za zmínku jen nebezpečná střela domácího Brezovského, se kterou si hostující brankář s námahou poradil, a tak došlo na střelbu pokutových kopů. Ty přinesly napnuté nervy až do 10. série, kdy Daniel Zdeněk chytil penaltu hostujícímu brankáři a domácí urvali bodík navíc."

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Velmi zajímavé utkání, které muselo přítomné diváky potěšit. Hrálo se v tempu, velmi bojovně, na hranici sebeobětování. Remíza byla nakonec spravedlivá, hosté byli fotbalovější a silnější na míči, my jsme měli více šancí. Kluky musím pochválit, dnes ukázali, že i bojovnost, zarputilost a touha po vítězství patří také do jejich repertoáru."

Foto: Martin Kovařík.