U17: FK Teplice vs. FC Hradec Králové 0:9

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U17 - SOBOTA 02.02.2019

FK TEPLICE U17        vs.       FC Hradec Králové U17

0:9 (0:3)

Sestava Teplic: M.Kosinský – D. Kostl, J. Kovalčík, S.Kočka – V. Čermuš , M.Dubnický ( 70. J. Orgoň ), T. Cohla, M. Havel ( 58. D. Zrebnak ), K. Sinu – D. Doleček , D. Procházka ( 45. R. Kibal ).

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Úvodních 25 minut utkání nenasvědčovalo tomu, že po závěrečném hvizdu rozhodčího bude rozdíl ve skóre tak vysoký. Kluci dobře zakládali útoky, dobře řešili přechodovou fázi, byli pozorní do defenzivy a mohu říci, že jsme v těchto chvílích byli lepším týmem. Soupeř ale dobře zareagoval na vývoj utkání a začal bránit v hlubším bloku, ze kterého vyrážel okamžitě při zisku míče do rychlého přečíslení a využíval tak našeho špatného postavení v defenzivě, kdy nám konsolidace obranných řad trvala příliš dlouho. První obdrženou branku jsme soupeři darovali po našem rohovém kopu, kdy hradecký útočník běžel sám na naši branku a naše obrana ho dokázala zastavit jen za cenu faulu těsně před pokutovým územím. Nařízený přímý kop hosté proměnili a ujali se tak vedení 0:1. Do poločasu jsme obdrželi ještě další dvě branky po naší nedůslednosti a zbytečných chybách v obraně a šli tak do kabin za nepříznivého stavu 0:3. Do druhé půle jsme změnili rozestavení, přeházeli hráče na jednotlivých postech, ale bohužel kýžený efekt nám to nepřineslo. Na hřišti bylo již jen jedno mužstvo a to byl Hradec. Votroci chytře využívali našich jednoduchých ztrát a často se lehce dostávali do přečíslení, které dokázali díky šikovnosti svých hráčů většinou proměnit v branku. Takováto vysoká porážka hodně bolí a těžce se hodnotí, ale nezbývá nic jiného než ji přijmou a ponaučit se z ní do dalších utkání. Pevně věřím, že to bylo jenom momentální zaváhání a již v dalším utkání proti německému 1.FC Norimberk budeme opět organizovanějším a silnějším týmem."